Początki Carnage Hall w Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties


Dying Light 2 Stay Human: Krwawe więzi jest tutaj, a wraz z nią ekscytująca historia, bardziej niebezpieczni Zainfekowani, potężna broń i nowa lokalizacja. Carnage Hall to epicentrum splendoru, sławy, fortuny, ale także śmierci, barbarzyństwa i rozlewu krwi. Jest to jedyne miejsce, w którym najwięksi wojownicy przybywają, by szukać chwały.

Tworząc arenę w postapokaliptycznym środowisku, musieliśmy wyjść z podejścia, które stawia na zabawę i spektakl.

Pomysł na to pierwsze fabularne DLC zrodził się z dalszej potrzeby rozwoju społeczeństwa, które przyzwyczaiło się do jego warunków. Teraz, gdy sytuacja się ustabilizowała, ludzie muszą znaleźć sposób na znalezienie dla siebie nowych doświadczeń. Chcą iść do przodu, a częścią tego jest znalezienie źródła rozrywki, jak w każdej innej cywilizacji.

W rezultacie nasz zespół programistów musiał wymyślić sposoby na odtworzenie pokazów i spektakli. Pojawiło się wiele nieustających pytań, jak wprowadzić to wszystko w upadły świat bez praw, w którym ludzie zwrócili się ku swoim najbardziej pierwotnym instynktom. Aby znaleźć odpowiedzi, zwróciliśmy się do historii. Szybko się nauczyliśmy, że bez względu na czas, nawet w najciemniejszych, ludzie potrzebują dwóch rzeczy: chleba i cyrków.

Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties Zrzut z ekranu

W tym miejscu do gry wchodzi postać Astrid. Jest artystką i egzekutorką postapokaliptycznego świata, która chce dać masom to, czego chcą. Na początku postać musiała stworzyć coś wielkiego, nie mając do dyspozycji żadnych zasobów. Arena miała małe początki, ale ostatecznie rozwinęła się we wszystko, co sobie wyobraziła.

Gospodyni znajduje sposób na zarabianie na cierpieniu innych. Naturalnie rozwijała swoje finansowe imperium do tego stopnia, że ​​w Carnage Hall zaczęły pojawiać się bardziej kreatywne i zaawansowane elementy. Dlatego ten fabularny dodatek DLC zawiera najlepsze aspekty Dying Light: kreatywną walkę, parkour i strategiczne eliminacje przeciwników. Arena ma na celu przypomnienie naszym graczom, że bez względu na to, jak daleko upadnie społeczeństwo, ludzie tego świata zawsze znajdą sposób na przystosowanie się i ostateczne wykorzystanie każdej sytuacji. Nawet jeśli wszystko wydaje się stracone.

Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties Zrzut z ekranu

Carnage Hall jest teraz otwarty dla całego świata. Przeżyj ekstrawagancję gladiatorów, stocz bitwy z Zarażonymi i daj się złapać w klasyczną opowieść o zemście. Z pewnością za zasłoną jest więcej do zobaczenia.

Dying Light 2 Stay Human: Krwawe więzi jest już dostępny na Xbox Series X|S i Xbox One.

Dying Light 2 Stay Human: Krwawe więzi

Dying Light 2 Stay Human: Krwawe więzi

Techland


33

$9.99

Posiadacze Edycji Deluxe i Ultimate Dying Light 2 Stay Human automatycznie otrzymują DLC Bloody Ties. Nie jest wymagany oddzielny zakup. Bloody Ties to pierwsze oficjalne fabularne DLC do Dying Light 2 Stay Human – ekscytującej pierwszoosobowej gry survivalowej, której akcja toczy się w otwartym, postapokaliptycznym świecie. Kto nie chciałby, żeby setki fanów skandowało swoje imię w perfekcyjnym unisono? A może czujesz, że są kochani i podziwiani, jednocześnie zdobywając niewyobrażalne bogactwa? Ale co, jeśli żeby mieć to wszystko, trzeba najpierw zapłacić najwyższą cenę? Jako Aiden jesteś zachęcany obietnicą bogactwa, sławy i dostępu do najlepszego sprzętu, aby wziąć udział w turnieju, w którym ludzie poświęcają wszystko tylko dla statusu. Doskonal swoje umiejętności, aby pokonać wrogów i zdobyć sojuszników, aby zdobyć chwałę. Szybko zorientujesz się, że poszukiwanie sławy to dopiero początek i zaplączesz się w spisek o władzę i zemstę. Cechy: NOWA HISTORIA Wyrusz w nową przygodę. Zapewnij sobie miejsce w Panteonie najlepszych wojowników, pomóż swojemu nowemu przyjacielowi Ciro w jego dążeniu do pomszczenia śmierci brata i odkrycia prawdziwej natury turnieju. NOWA LOKALIZACJA Wejdź do Carnage Hall – miejsca pełnego bogactwa i przepychu, gdzie każda walka jest spektaklem narracyjnym, a najsilniejsi szukają szczęścia i sławy. NOWA BROŃ: RĘKAWICZKA DO TARCZY Odkryj nowy sposób na zabawę rękawicą do tarczy i spraw, by kreatywna walka była jeszcze bardziej kreatywna. NOWY SPRZĘT Zdobądź nowy sprzęt w turnieju, w którym siła ma największe znaczenie, a broń jest symbolem statusu. SPECTACLES & SHOW Wciel się w rolę swojego życia w Spectacles – wielozadaniowych widowiskach na arenie z unikalnymi historiami opowiadanymi przez samą Astrid, z których każda przypomina tradycyjne opowieści i bajki z nikczemnym akcentem. Sprawdź swoje umiejętności w wyzwaniach na arenie – specjalnych próbach, w których będziesz walczyć z nowymi zmutowanymi wrogami, stawić czoła morderczym hordom i wykonać śmiałą akcję.

Dying Light 2 Pozostań człowiekiem

Xbox Live

Dying Light 2 Pozostań człowiekiem

Techland


872

59,99 USD

Ulepsz swoje wrażenia dzięki inteligentnej dostawie. Kup grę raz, aby zagrać w nią na Xbox One i uzyskać jej zoptymalizowaną wersję dla Xbox Series X | S Ponad dwadzieścia lat temu w Harran walczyliśmy z wirusem i przegraliśmy. Teraz znowu przegrywamy. Miasto, jedna z ostatnich dużych osad ludzkich, jest rozdarte konfliktami. Cywilizacja wróciła do średniowiecza. A jednak wciąż mamy nadzieję. Jesteś wędrowcem, który może zmienić los Miasta. Ale twoje wyjątkowe zdolności mają swoją cenę. Nawiedzany przez wspomnienia, których nie możesz rozszyfrować, wyruszasz, by poznać prawdę… i znaleźć się w strefie walki. Doskonal swoje umiejętności, aby pokonać wrogów i zdobyć sojuszników, będziesz potrzebować zarówno pięści, jak i sprytu. Odkryj mroczne tajemnice kryjące się za posiadaczami władzy, wybierz strony i zdecyduj o swoim przeznaczeniu. Ale gdziekolwiek zaprowadzą cię twoje działania, jest jedna rzecz, której nigdy nie zapomnisz – pozostań człowiekiem. OGROMNY OTWARTY ŚWIAT Weź udział w życiu miasta pogrążonego w nowej mrocznej epoce. Odkrywaj różne ścieżki i ukryte przejścia, eksplorując liczne poziomy i lokalizacje. KREATYWNA I BRUTALNA WALKA Wykorzystaj swoje umiejętności parkour, aby przechylić szalę zwycięstwa nawet w najbardziej brutalnym starciu. Sprytne myślenie, pułapki i kreatywna broń będą twoimi najlepszymi przyjaciółmi. CYKL DZIEŃ I NOC Poczekaj na noc, aby zapuścić się w ciemne kryjówki Zarażonych. Światło słoneczne trzyma ich na dystans, ale gdy już zniknie, potwory rozpoczynają polowanie, pozostawiając ich kryjówki do zbadania. WYBORY I KONSEKWENCJE Kształtuj przyszłość Miasta swoimi działaniami i obserwuj, jak się zmienia. Ustal równowagę sił, dokonując wyborów w narastającym konflikcie i twórz własne doświadczenie. ROZGRYWKA W WSPÓŁPRACY DLA 2-4 GRACZY Graj w trybie współpracy dla maksymalnie czterech graczy. Hostuj własne gry lub dołącz do innych i zobacz, jak ich wybory rozegrały się inaczej niż Twoje.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/11/11/origins-of-carnage-hall-in-dying-light-2-stay-human-bloody-ties/