„Pocket Card Jockey” może się zmienić, jeśli wersja mobilna będzie się dobrze sprawować


Obraz: Game Freak

Pocket Card Jockey, dziwne, małe połączenie pasjansa i wyścigów konnych firmy Game Freak, niedawno pojawiło się na urządzeniach mobilnych, ku uciesze każdego, kto lubił tę grę (np. każdego, kto w nią grał). Niemniej jednak trochę rozczarowujące było to, że nie pojawił się na Switchu, ponieważ na początku był to tytuł ekskluzywny dla 3DS, a relacje Game Freak z Nintendo są dość bliskie.

Ale w niedawnym wywiadzie dla Oli Welsh z Polygon, programista Masao Taya mówił o możliwości Pocket Card Jockey: jedź dalej! w końcu pojawi się na Switchu — o ile dobrze sobie radzi w Apple Arcade.

„Zapytany o możliwość wydania wersji na Nintendo Switch, Taya mówi, że na razie koncentruje się na zbieraniu opinii od użytkowników Apple Arcade i dostarczaniu aktualizacji, ale nie wyklucza tego.„ Chcemy zobaczyć reakcję, jaką otrzymamy, a potem pomyślimy o następnym kroku.'”

Więc jeśli chcesz Pocket Card Jockey na Switchu, wiesz, co robić — pobierz go na każde posiadane urządzenie Apple i zostaw świetne recenzje!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/01/pocket-card-jockey-could-come-to-switch-if-mobile-version-does-well