Plotka: Radio Crazy Taxi i Jet Set Reboots podobno w fazie rozwoju


Zdjęcie: SEGA

SEGA podobno chce wyprodukować „wielkobudżetowe restarty” klasycznych franczyz Odrzutowiec Radio oraz Zwariowana taksówka.

Jak donosi Bloomberg (na zdrowie, Gematsu!), firma dąży do zdobycia popularności Fortnite. Mówi się, że ponowne uruchomienie jest pierwszym w ramach inicjatywy „Super Game” firmy SEGA, którą firma ogłosiła w zeszłym roku jako sposób na generowanie stałych źródeł przychodów i pielęgnowanie społeczności internetowych.

Fornite było ogromnym sukcesem Epic Games w ciągu ostatnich kilku lat. Ponieważ tytuł jest darmowy i dostępny na większości głównych platform, łatwo zrozumieć, dlaczego SEGA chciałaby naśladować swój sukces. Używanie rozpoznawalnych nazw, takich jak Crazy Taxi i Jet Set Radio, wydaje się dobrym sposobem na rozpoczęcie.

SEGA wyraźnie stawia na swoje tak zwane „Super Games”, współpracując z firmą Microsoft w 2021 r., Aby wykorzystać najnowocześniejszą technologię do „promowania rozwoju gier”.

Dzięki temu utrzymamy nasze oczekiwania w ryzach, ale gra online Crazy Taxi brzmi całkiem fajnie, jeśli nas o to poprosisz!

Co sądzisz o inicjatywie Sega „Super Game”? Czy jesteś podekscytowany perspektywą ponownego uruchomienia Crazy Taxi i Jet Set Radio? Powiadom nas!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/04/rumour-crazy-taxi-and-jet-set-radio-reboots-reportedly-in-development