PlayStation VR2 — gra okienna, The Dark Pictures: Switchback VR, opóźniona do marca


The Dark Pictures: Switchback VR zostało opóźnione.

PlayStation ujawniło 11 nowych gier PlayStation VR2 w listopadzie, w tym nowy wpis w serii antologii Supermassive Games The Dark Pictures o nazwie Switchback VR. Supermassive wydało Until Dawn: Rush of Blood, strzelankę szynową PlayStation VR, w 2016 roku, a Switchback VR jest jej duchowym następcą. Kiedy Switchback VR został ujawniony pod koniec zeszłego roku, nie było do niego dołączonej oficjalnej daty premiery – PlayStation po prostu określiło go jako tytuł okna startowego PSVR2.

Niemniej jednak Supermassive Games wyda Switchback VR później niż oczekiwano, ponieważ zostało opóźnione do 16 marca. To krótkie opóźnienie, biorąc pod uwagę, że PSVR2 wystartuje 22 lutego, a każda gra w oknie premiery prawdopodobnie miała się ukazać mniej więcej wtedy. Jeśli chodzi o powód, Supermassive Games twierdzi, że potrzebuje więcej czasu, aby dopracować strzelankę kolejową.

„Switchback VR to jak dotąd najbardziej ambitny projekt VR Supermassive Games, prowadzący graczy przez 5 rozległych światów, które rozgałęziają się na różne, pełne terroru trasy kolejki górskiej oparte na serii Dark Pictures” – czytamy w wiadomości od zespołu Switchback VR. „Naszym celem zawsze było wypuszczenie w oknie premiery nowego zestawu słuchawkowego PSVR 2, ale jest dla nas również niezwykle ważne, abyście wy, gracze, otrzymali jak najbardziej dopracowane, przerażające wrażenia, gdy zapinacie pasy na pierwszą przejażdżkę w Switchback VR.

„Mając to na uwadze, podjęliśmy trudną decyzję o wyznaczeniu nowej daty premiery na 16 marca 2023 r. Dziękujemy za wszystkie emocje i cierpliwość – to naprawdę wiele dla nas znaczy. Nie możemy się doczekać, aby ujawnić więcej o naszym złowrogim kolejka górska do piekła i obejrzyj to miejsce, aby zobaczyć nasz nowy film o grach, który pojawi się już wkrótce.”

Jak widać, wraz z wiadomością, że Switchback VR zostało opóźnione, ujawnia się, że wkrótce powinniśmy dowiedzieć się więcej o grze w nowym filmie poświęconym funkcjom rozgrywki.

Czekając na ten film, sprawdź tutaj pełny zestaw okien startowych PSVR2.


Czy odbierasz PSVR2 pierwszego dnia? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2023/01/23/playstation-vr2-launch-window-game-the-dark-pictures-switchback-vr-delayed-to-march