PlayStation ujawnia Synduality, postapokaliptyczną grę mechaMechy, AI waifu i postapokaliptyczny świat łączą się, aby stworzyć Synduality, kolejny tytuł od Bandai Namco. Ujawniona 13 września na PlayStation State of Play, nadchodząca gra ma ukazać się w 2023 roku.

Zwiastun ujawniający zaczyna się od cytatu znanego autora science fiction Arthura C. Clarke’a: „Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nie do odróżnienia od magii”. Następnie prezentuje niektóre kluczowe elementy graficzne gry – z których wszystkie są mocno futurystyczne i dystopijne w wyglądzie – przed przejściem do przerywników filmowych i rozgrywki.

Oparta na tej rozgrywce Synduality wygląda na przygodową grę akcji z perspektywy trzeciej osoby, w której Twoim zadaniem jest zbieranie zasobów w opustoszałej, postapokaliptycznej krainie znanej jako Amasia. Dołączy do ciebie w tej podróży Magus, twój białowłosy towarzysz AI, który dostarcza ci szoku, gdy sytuacja staje się dla ciebie zbyt ciężka. Zgodnie z oficjalnym opisem zwiastuna Synduality, oprócz zbierania przedmiotów i unikania deszczu, gra zleca ci również zniechęcającą misję „odzyskania ziemi utraconej przez ludzkość w przyszłości, w której ludzie i sztuczna inteligencja muszą znaleźć sposób na współpracę”.

Oprócz PlayStation 5, Synduality zostanie również wydane na Xbox Series X|S i PC przez Steam.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/playstation-reveals-synduality-a-post-apocalyptic-mecha-game/1100-6507467/?ftag=CAD-01-10abi2f