Platformowa bijatyka z perspektywy trzeciej osoby, Divine Knockout, już dostępna na Xbox Series X|S i Xbox One


Boski nokaut (DKO) to coś zupełnie nowego: trzecioosobowy platformówka. I jest już dostępny na Xbox Series X|S i Xbox One.

Jasne, zaczyna się jak zwykły wojownik platformowy. Zadajesz wrogom obrażenia, aby uczynić ich wrażliwymi, a następnie wyrzucasz ich z areny potężnym ciosem. Ale tym razem jest to zupełnie nowy wymiar: Całkowicie wyjątkowa perspektywa trzecioosobowa w 3D. Zamiast przewijać strony, jak w 1985 roku, w DKO grasz platformówką 3D, toczysz bójki we wszystkich trzech wymiarach i strącasz znajomych z mapy, by rządzić niepodzielnie.

W DKO, wcielisz się w małego, ale potężnego boga z mitów. Możesz rzucać głazami jako Herkules, wymachiwać Excaliburem jako król Artur lub dzierżyć Mjolnira jako Thor — tylko trzech z 10 grywalnych bogów dostępnych w dniu premiery. Możesz dostosować swojego boga, aby grał dokładnie tak, jak chcesz, dzięki naszemu rozbudowanemu systemowi talentów. Specjalizuj się w pomaganiu swojemu zespołowi lub wzmocnij własne boskie moce – wybór należy do Ciebie.

Następnie będziesz podróżować po arenach zaczerpniętych z panteonów. Ale bądź ostrożny: te areny walczą. Niektóre rozpadają się z czasem, podczas gdy inne zawierają śmiertelne pułapki. Każda arena zawiera nową mechanikę, którą musisz opanować, aby wygrać. Uważaj na latające książki w bibliotece Merlina!

Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu spędzać czas z przyjaciółmi, czy grać w trybie rywalizacji, DKO ma dla ciebie miejsce. Nasz podstawowy tryb zręcznościowy 3 na 3 to walka do pięciu zwycięstw na różnych arenach i w różnych trybach gry (takich jak Knockout, King of the Hill, Oddball i Coin Blitz). To świetna zabawa na wieczór z grami, a dzięki pełnej rozgrywce międzyplatformowej i wzajemnemu postępowi możesz bawić się ze znajomymi niezależnie od platformy. Jeśli jesteś bardziej hardkorowy, sprawdź swoje umiejętności w pojedynkach 1 na 1 lub 2 na 2, rozgrywanych na mniejszych arenach, które zachęcają do bezlitosnej walki.

Zrzut ekranu Divine Knockout

Nie mogę się doczekać, aby zacząć grać DKO? Zacznij grać z Founders Edition, która zawiera 8 bogów, takich jak Susano, Ymir, Atena i Thor, oraz niesamowite elementy kosmetyczne, takie jak Biohazard Sol. Szukasz trochę więcej? Sprawdź Edycję Ultimate, która zawiera wszystkie elementy edycji Founders Edition oraz dodatkową zawartość, taką jak żetony bogów, aby odblokować jeszcze więcej bogów, Darkheart Atenę i 1000 run.

Dziękuję bardzo za przeczytanie o DKO. Po trzech latach rozwoju jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy podzielić się z wami tą grą – i stworzyć ją razem z naszą społecznością. Do zobaczenia na arenach, założycielu.

Boski nokaut (DKO) — edycja ostateczna

Xbox Live

Divine Knockout (DKO) – edycja ostateczna

Studia Hi-Rez


23

49,99 USD

Szukasz najlepszego doświadczenia DKO? Jesteś we właściwym miejscu. Znokautuj bogów w jedynej na świecie grze platformowej z perspektywy trzeciej osoby! Zostań małym, ale potężnym bogiem mitów, walcz we wszystkich trzech wymiarach i strąć znajomych z mapy, aby rządzić niepodzielnie. Przejdź na tryb Ultimate, aby rozpocząć z jeszcze większą liczbą bogów i niesamowitymi kosmetykami, w tym epicką skórką Darkheart Athena — dostępną wyłącznie w tej edycji. Plus: Otrzymasz 1000 run! Edycja Ultimate zawiera: – Pełną grę (wszystkie mapy i tryby) – 8 Bogów (Amaterasu, Sol, Herkules, Susano, Ymir, Atena, Thor i Król Artur) – 4 żetony bogów (służą do odblokowania dowolnego wybranego boga w DKO) – Epicka skórka Biohazard Sol ORAZ epicka skórka Ateny Ciemne Serce – 1000 run – Tytuł „The Ultimate” – Emotka i awatar założyciela DKO – Naklejka Crater King Me – Karta profilu założyciela Dodatkowo otrzymasz specjalny bonus w SMITE* – Stormy Chibi Skórka Susano – Bóg Susano i jego pakiet głosowy * Do użytku tylko na platformie, na której kupiono tę edycję

Divine Knockout (DKO) - edycja założycielska

Xbox Live

Divine Knockout (DKO) – edycja założycielska

Studia Hi-Rez


22

24,99 USD

Znokautuj bogów w jedynej na świecie grze platformowej z perspektywy trzeciej osoby! Zostań małym, ale potężnym bogiem mitów, walcz we wszystkich trzech wymiarach i strąć znajomych z mapy, aby rządzić niepodzielnie. Zadaj wrogom obrażenia, aby uczynić ich wrażliwymi, a następnie wyrzuć ich z areny potężnym ciosem! Ciesz się walką inspirowaną platformowymi wojownikami 2D, ale przeniesioną z wyjątkowej perspektywy trzeciej osoby. Możesz rzucać głazami jako Herkules, wymachiwać Excaliburem jako król Artur lub władać Mjolnirem jako Thor — tylko trzech z 8 bogów, których natychmiast odblokujesz dzięki edycji Founders Edition. Dzięki edycji Founders Edition odblokujesz: – Pełną grę (wszystkie mapy i tryby) – 8 bogów (Amaterasu, Sol, Hercules, Susano, Ymir, Atena, Thor i King Arthur) – Epicką skórkę Biohazard Sol – King Naklejka Me Crater – Karta profilu Założyciela Dodatkowo otrzymasz specjalną premię w SMITE* – Skórkę Stormy Chibi Susano – Bóg Susano i jego Pakiet Głosu * Do użytku tylko na platformie, na której kupiłeś tę edycję

Boski nokaut (DKO)

Xbox Live

Boski nokaut (DKO)

Studia Hi-Rez


22

Znokautuj bogów w jedynej na świecie grze platformowej z perspektywy trzeciej osoby! Zostań małym, ale potężnym bogiem mitów, walcz we wszystkich trzech wymiarach i strąć znajomych z mapy, aby rządzić niepodzielnie. Intensywna gra wieloosobowa Zadawaj obrażenia wrogom, aby uczynić ich wrażliwymi, a następnie wyrzuć ich z areny potężnym ciosem! Ciesz się walką inspirowaną platformowymi wojownikami 2D, ale przeniesioną z wyjątkowej perspektywy trzeciej osoby, dzięki której znajdziesz się w samym środku akcji. Ewoluujące pola bitew Każda arena charakteryzuje się wyjątkową mechaniką, którą gracze muszą opanować, aby wygrać. Niektóre rozsypią się z czasem, podczas gdy inne zawierają śmiertelne pułapki, których należy unikać… lub w które można rozbić wrogów! Uwolnij boskie moce Rzucaj głazami jako Herkules, wymachuj Excaliburem jako król Artur lub dzierż Mjolnira jako Thor. A co najlepsze: jednym naciśnięciem przycisku możesz uwolnić niszczycielskie zdolności każdego boga. Tryby gry dla wszystkich Przemierzaj mity ze znajomymi w podstawowym trybie DKO 3 na 3, w którym każda runda to nowa przygoda – i nowy tryb, taki jak Knockout, King of the Hill lub Oddball. Lub pokaż swoje umiejętności w intensywnych pojedynkach 2 na 2 i 1 na 1, skupionych wyłącznie na walce. Międzyplatformowy Divine Knockout obsługuje pełną grę międzyplatformową i postęp międzyplatformowy w Steam, Epic Games Store, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Graj ze znajomymi (i przeciwko) bez względu na to, gdzie grają, i zabierz ze sobą odblokowane elementy, jeśli zdecydujesz się zmienić platformę. Graj po swojemu Dostosuj każdego boga, aby grać dokładnie tak, jak chcesz, dzięki głębokiemu systemowi talentów i błogosławieństw. Następnie wyposaż się w zestaw skórek, sztandarów i nie tylko, aby pokazać swój niepowtarzalny styl. Stale aktualizowane W DKO zawsze czeka na Ciebie coś nowego. Regularnie pojawiają się nowi bogowie, mapy, elementy kosmetyczne i tryby, ponieważ kontynuujemy tworzenie Divine Knockout wraz z naszą wspierającą społecznością.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/12/06/divine-knockout-out-now/