Planeta Lany opóźniona na wiosnę 2023


Kolejny gryzie piach. Jeśli nie zauważyłeś, w ostatnich tygodniach miało miejsce wiele głośnych opóźnień, a wiele nadchodzących gier zostało przesuniętych na przyszły rok. Niestety, obiecująca platformówka science-fiction Planet of Lana dołącza do tej rosnącej listy przebojów.

Planet of Lana została po raz pierwszy ogłoszona na targach E3 2021 z oknem startowym w 2022 roku. W grze występuje Lana, młoda dziewczyna, i jej urocza kocia towarzyszka Mui, którzy wyruszają na misję bez walki, aby ocalić spokojną planetę zamieszkaną przez roboty i inne stworzenia przed zepsuciem. Deweloper Wishfully Studios chce, aby ta kinowa platformówka z łamigłówkami zrobiła spore wrażenie, ogłaszając, że przesunie jej premierę na wiosnę 2023 roku.

Jak zapewne wiecie, dzisiaj ogłosiliśmy, że premiera Planet of Lana zostanie przełożona na wiosnę 2023 roku.

To była niezwykle trudna decyzja do podjęcia, ale niestety konieczna, aby zapewnić, że gra wzniesie się do poziomu, którego oczekują gracze, a jednocześnie zapewnić trwałe obciążenie pracą dla naszego zespołu.

Mamy nadzieję, że rozumiesz i chcesz podziękować za cierpliwość. Twoje wsparcie jest dla nas wszystkim.

W Planet of Lana będzie można zagrać na Gamescom w przyszłym tygodniu, więc uczestnicy będą mieli okazję przekonać się z pierwszej ręki, jak gra się rozwija. Tytuł ma trafić na konsole Xbox (w tym Game Pass) oraz PC.

Jeśli tracisz kontrolę nad każdym wielkim meczem, który wślizgnie się do 2023 roku, ta przydatna lista powinna służyć jako miłe przypomnienie.Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/08/17/planet-of-lana-delayed-to-spring-2023