Planet Zoo dodaje emu, pancerniki i nie tylko w nowym dodatku GrasslandsSymulator zarządzania zwierzętami firmy Frontier Developments Planet Zoo wprowadza emu, pancerniki i nie tylko w ramach nowego DLC Grasslands Animal Pack 13 grudnia.

Grasslands Animal Pack to czwarte płatne rozszerzenie Planet Zoo w tym roku i 12. rozszerzenie od czasu premiery w 2019 roku. Wprowadza osiem nowych stworzeń wystawowych z luźnym motywem „stepów, równin i prerii”, a także nowy scenariusz trybu kariery.

Jeśli chodzi o zwierzęta, nabywcy Grasslands uzyskają dostęp do dziewięciopasmowego pancernika, wilka grzywiastego, emu, karakala, kangura rdzawoszyiego, hieny pręgowanej i gnu niebieskiego. Wprowadza również pięć gatunków motyli, które można wyświetlić jako część wystawy instruktażowej: bezchmurna siarka, paw europejski, Menelaus Blue Morpho, monarcha i jaskółczy ogon Starego Świata.

Planet Zoo: Grasslands Animal Pack – zwiastun zapowiadający.

Jeśli chodzi o nowy scenariusz trybu kariery w dodatku, zabierze on graczy na malownicze łąki Argentyny, gdzie „dowiedzą się więcej o ważnej roli opieki i ochrony zwierząt, pracując nad przeniesieniem różnorodnych mieszkańców [wealthy socialite Tiffany Summers’] tereny rezydencji do bardziej odpowiedniego nowego domu”.

Grasslands Animal Pack w Planet Zoo będzie kosztować 7,99 GBP/9,99 EUR/9,99 USD na Steamie 13 grudnia i towarzyszyć mu będzie bezpłatna aktualizacja dla wszystkich graczy.

Wprowadza to kilka nowych funkcji i ulepszeń jakości życia, w tym wycieczki do zoo z przewodnikiem, nowe narzędzie mapy popularności wyświetlające widoczność gości dla każdego siedliska, nowe narzędzie buldożera i nowy typ terenu w trybie piaskownicy zaprojektowany specjalnie do tworzenia dioram. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej Planet Zoo.

Źródło : https://www.eurogamer.net/planet-zoo-adds-emus-armadillos-and-more-in-new-grasslands-animal-pack-expansion