Planet of Lana: Filmowa przygoda, której nie można przegapić na Switchu i PlayStation

Ogłoszenie Planet of Lana widzieliśmy podczas Nintendo Indie World Showcase w listopadzie zeszłego roku, kiedy wydawca Thunderful i niezależny deweloper Wishfully ujawnili, że gra pojawi się na Nintendo Switch tej wiosny.

Filmowa przygoda na Nintendo Switch i PlayStation

Aktualizacja z tego tygodnia potwierdziła, że ​​gra będzie dostępna na Switcha i PlayStation od 16 kwietnia 2024 roku. W Planet of Lana przejmiesz kontrolę nad Laną, która może wydawać rozkazy swojemu kotopodobnemu towarzyszowi Mui, aby ukończyć różne platformy wyzwań, rozwiązuj zagadki i pokonuj wrogów w postaci pajęczych robotów.

Gra oferuje oszałamiające krajobrazy i zapadającą w pamięć ścieżkę dźwiękową autorstwa kompozytora Takeshiego Furukawy (The Last Guardian). Lana wyruszy w spektakularną przygodę przez gęste dżungle, słoneczne łąki, jałowe pustynie i stalową architekturę obcych, oferując graczom zapierające dech w piersiach naturalne krajobrazy.

Epicka przygoda połączona z wzruszającą historią

Świat Lany wywraca się do góry nogami wraz z pojawieniem się na niebie tajemniczych obcych kul i robotami porywającymi mieszkańców wioski. W trakcie przygody odkryjesz, skąd biorą się te zagrożenia i co oznaczają, próbując jednocześnie ocalić siostrę Lany. Historia Planet of Lana podkreśla poruszającą osobistą relację pomiędzy dwoma pechowymi bohaterami gry.

Przygotuj się na epicką przygodę na Nintendo Switch

Czy interesują Cię tego typu gry na Switchu? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com