Pieśń: Czy obudzisz się z tego duchowego koszmaru?


Streszczenie

  • Horror przygodowa gra akcji Pieśń debiutuje dzisiaj na Xbox Series X|S.
  • Walcz i uciekaj przed ciemnymi siłami uwolnionymi, gdy duchowy rytuał się nie powiedzie.
  • Sprawdź swoje umiejętności przetrwania i rozwiąż tajemnice przeszłości w głęboko niepokojącym środowisku przepełnionym negatywną energią.

Czy jesteś gotowy, aby otworzyć swój umysł i dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś? Pieśń jest już dostępny na Xbox Series X|S i zabierze Cię w ostateczną podróż do samopoznania, odblokowując części twojego umysłu, o których istnieniu nawet nie wiedziałeś.

Osadzone na odległej wyspie podczas duchowych rekolekcji, Pieśń to przygodowa gra akcji z perspektywy trzeciej osoby dla jednego gracza, która zostanie z tobą na długo po odłożeniu kontrolera. Główny bohater, Jess, przybywa na rekolekcje, aby pogodzić się z traumą z przeszłości. Jednak jej poszukiwanie wewnętrznego spokoju wkrótce przerodzi się w desperacką walkę o przetrwanie.

Czerpiąc inspirację z psychodelicznych horrorów późnych lat 70., Pieśń pozwala odkrywać nieznany i niepokojący krajobraz zalany negatywną energią. Będziesz musiał tworzyć, walczyć i uciec przed okropnościami, które zostaną uwolnione, gdy duchowy rytuał pójdzie nie tak.

Pieśń opowiada o tym, co się dzieje, gdy bawisz się rzeczami, które nie są przeznaczone do zabawy. Istnieje powracająca obsada postaci, które pomogą ci rozwikłać złożoną historię wyspy, ale to od ciebie zależy, czy będziesz walczył ze złymi stworzeniami, rozmawiał z ocalałymi i przystąpił do odwrócenia rytuału.

Pieśń

Niepowtarzalny, interaktywny pejzaż dźwiękowy w połączeniu z wykorzystaniem koloru i negatywnej przestrzeni tworzy głębokie poczucie niepokoju i tworzy momenty czystego przerażenia. Niesamowitą ścieżkę dźwiękową z elektronicznym rockiem skomponował wielokrotnie nagradzany Paul Ruskay, a Siobhan Williams, gwiazda „Sacred Lies” i uznanego serialu AMC „Hell On Wheels”, prowadzi utalentowaną obsadę aktorów.

Czy będziesz w stanie podnieść swojego ducha, aby medytować i uzyskać dostęp do nadprzyrodzonych zdolności? A może wpadniesz w panikę i uciekniesz?

Pieśń

Dowiedz się, czy masz to, czego potrzeba, aby trzymać się razem – w obliczu mrocznych sił, które chcą cię rozerwać – w Pieśńteraz dostępny na Xbox Series X|S.

Pieśń

Xbox Live

Pieśń

Pierwsza materia


22

39,99 USD

Przygodowa gra akcji z gatunku horroru z perspektywy trzeciej osoby dla jednego gracza, której akcja toczy się na odległej duchowej wyspie. Aby przetrwać, musisz tworzyć, walczyć i uciec od psychodelicznych horrorów, które wyzwalają się, gdy duchowy rytuał idzie nie tak i budzi wymiar kosmicznego terroru. A Spiritual Nightmare Przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, której akcja toczy się na odległej wyspie duchowego odosobnienia. Spokojny weekend wkrótce przeradza się w strach, gdy śpiew grupowy otwiera Mrok, psychodeliczny wymiar terroru, który karmi się negatywną energią. Wejdź w interakcję z powracającymi postaciami, rozwikłaj złożoną historię wyspy i zobacz przerażające rewelacje dotyczące kosmosu. Tylko ty możesz walczyć ze stworzeniami, rozmawiać z ocalałymi i rozwikłać dziedzictwo kultu z lat 70., aby odwrócić rytuał. ODKRYJ WYSPA WYPEŁNIONA KOSMICZNYMI STRACHAMI Wejdź w interakcję z innymi członkami odosobnienia, gdy powoli tracą ich własną negatywną energię. Przetrwaj w walce z szeregiem pryzmatycznych stworzeń i kultystów uwolnionych z Mroku, układając w całość dziwną historię wyspy. WALKA LUB UCIECZKA Musisz wybierać swoje walki i walczyć o przetrwanie za pomocą duchowej broni i zdolności. Zbieraj, twórz i zarządzaj swoimi zasobami, aby zaryzykować w walce wręcz – lub wpadnij w panikę i uciekaj. MIND BODY SPIRIT Równowaga jest wszystkim. Przygotuj swój umysł na przerażenie i panikę; Chroń swoje ciało przed zagrożeniami fizycznymi; Podnieś swojego ducha, aby medytować i uzyskać dostęp do nadprzyrodzonych zdolności… NOWOCZESNY PSYCHEDELICZNY HORROR Zainspirowany psychodelicznym horrorem lat 70., doświadcz krajobrazu kolorowego oświetlenia i elektronicznej rockowej ścieżki dźwiękowej, skomponowanej przez wielokrotnie nagradzanego Paula Ruskaya.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/11/03/the-chant-will-you-awaken-from-this-spiritual-nightmare/