Pierwszy zwiastun serialu Fallout od Amazon Studios: czego się spodziewać?

Amazon Studios wreszcie ujawnia zwiastun Fallouta: czego się spodziewać?

Po latach oczekiwań Amazon Studios w końcu ujawniło pierwszy zwiastun nadchodzącej telewizyjnej adaptacji Fallouta. Premiera serii zaplanowana jest na 12 kwietnia na Amazon Prime, a ten zwiastun dowodzi, że wizualnie seria wydaje się wiernie oddawać istotę ukochanej gry RPG firmy Bethesda.

Świetny zespół stojący za serialem

Fallout ożywa pod kierunkiem twórców Westworld Jonathana Nolana i Lisy Joy, a szef Bethesdy Todd Howard pełni funkcję producenta wykonawczego. W obsadzie znajdują się Ella Purnell w roli Lucy, nowo przybyłej mieszkanki Krypty 33, oraz Walton Goggins w roli ghula-snajpera zwanego „Ghulem”.

Streszczenie serialu

Oparta na jednej z najlepszych serii gier wideo wszechczasów, Fallout opowiada historię bogatych i tych, którzy nie mają, w świecie, w którym nie ma już prawie nic do posiadania. 200 lat po apokalipsie łagodni mieszkańcy luksusowych schronisk zmuszeni są powrócić do napromieniowanego krajobrazu, który pozostawili po sobie przodkowie. Są zszokowani, gdy odkrywają, że czeka na nich niezwykle złożony, radośnie dziwny i niezwykle brutalny wszechświat.

Zwiastun obiecuje to, czego wielu fanów oczekiwało od adaptacji Fallouta: pancerz wspomagany, skarbce, napromieniowane i zmutowane stworzenia, strzały w głowę i czarny humor. Mamy nadzieję, że dorówna niedawnym sukcesom na żywo, takim jak The Last of Us i Twisted Metal.

Co sądzisz o tym pierwszym spojrzeniu na Fallouta? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło: www.gameinformer.com