Pierwszy oficjalny obraz z serialu Fallout TV może być wskazówką w miejscu, w którym odbywa się serial


Amazon Studios i Kilter Films opublikowały zwiastun swojego opracowywanego serialu Fallout TV opartego na serii gier o tej samej nazwie i może sugerować jego ustawienie.

Bethesda Game Studios ogłosiło w 2020 roku, że nawiązało współpracę z Amazon Studios i Kilter Films w celu opracowania serialu Fallout TV. Wczesne szczegóły ujawniły, że Świat Zachodu Twórcy i producenci Jonathan Nolan i Lisa Joy podpisali projekt i współpracują z reżyserem Fallout 4 i wieloletnim producentem Bethesdy Toddem Howardem, aby ożywić serial.

Od tego czasu wydano niewiele więcej, z wyjątkiem raportu z 2021 r., W którym wyszczególniono program jako „gonzo, szaloną, zabawną przygodę” i wyciekły zdjęcia z planu, które ujawniają dość dokładne projekty scenografii i kostiumy. Jednak dzisiaj, z okazji 25. rocznicy Fallouta w tym roku, Amazon opublikował nasze pierwsze oficjalne spojrzenie na serię:

Jak widać, ludzie w tej krypcie wyraźnie noszą kostiumy ozdobione liczbą 33, co oznacza, że ​​prawdopodobnie są mieszkańcami krypty z Krypty 33. Teraz nie odwiedziliśmy jeszcze tej Krypty w żadnej z gier Fallout, ale my słyszałem o skarbcach, które mogą być blisko niego. Mianowicie Krypty 34 w Fallout: New Vegas. Znajduje się na pustkowiu Mojave, poza obszarem, który kiedyś był obszarem Las Vegas w stanie Nevada.

Korzystając z tej wiedzy, istnieje duża szansa, że ​​Krypta 33 znajduje się w pobliżu lub przynajmniej na Zachodnim Wybrzeżu (zakładając, że program jest zgodny z tą samą logiką umieszczania skarbca, co gry). Na Wschodnim Wybrzeżu liczby w kryptach są znacznie wyższe, jak w krypcie początkowej Fallouta 4, Krypcie 111. Oczywiście to tylko spekulacje i możemy się całkowicie mylić, ale nie zdziwilibyśmy się, gdyby ten program telewizyjny o Falloucie rozgrywa się w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Tylko czas powie.

Nie ma jeszcze daty premiery tej serii, ale biorąc pod uwagę, że produkcja jest w toku, obstawiamy, że będzie to serial w 2023 roku. W międzyczasie przeczytaj o tym, jak Fallout 4 otrzyma aktualizację nowej generacji w przyszłym roku.


Jak myślisz, gdzie zostanie osadzony ten serial Fallout? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/gamer-culture/2022/10/25/first-official-fallout-tv-series-image-might-hint-at-the-shows-setting