Pierwszy mod Pokémon Scarlet & Violet usunął piosenkę Eda Sheerana „Celestial”


Obraz: Firma Pokémon

Szczerze mówiąc, nie mamy nic przeciwko słuchaniu od czasu do czasu piosenkarza i autora tekstów Eda Sheerana, ale wydaje się, że nie każdy fan Pokémonów czuje to samo.

Nowy mod do najnowszych wydań Pokémon Scarlet i Violet posunął się do usunięcia – tak, usuwanie – Piosenka Eda „Celestial” z gier. Aby dodać obrazę do obrażeń, najwyraźniej jest to pierwszy mod, który został przesłany na pewną stronę internetową… Auć!

Mod, zatytułowany po prostu „Usuń Sheerana”, wydaje się być testowany z Violet, ale prawdopodobnie działa w ten sam sposób ze Scarlet. Autor moda „CrescentCrossbow” wyjaśnia dalej, w jaki sposób zamienił Eda z Kōjim Wadą – który był znany ze swojej pracy nad ścieżką dźwiękową Digimon.

„Usuwa Eda Sheerana z gry i zastępuje go Wada Koji (niech spoczywa w pokoju).

„Nie mogę zagwarantować, że to zadziała na Scarlet – to powinien, bo dlaczego dwie wersje gry miałyby inaczej indeksować ścieżki dźwiękowe? – ale nie mam pewności, bo nie mam przy sobie egzemplarza Scarlet.

W kolejnym komentarzu autor wyjaśnia mod bardziej szczegółowo – wspominając, że piosenka Eda „Celestial” pojawia się w napisach końcowych gry, a mod zamienia ją na „ponadczasowy klasyk Butter-Fly”.

Możesz dowiedzieć się nieco więcej o piosence Eda w naszej poprzedniej relacji i zobaczyć teledysk poniżej:

Co o tym sądzisz? Komentarz poniżej.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/11/pokemon-scarlet-and-violets-first-mod-has-removed-ed-sheerans-song-celestial