Pierwszy dzień Bassmaster Fishing 2022 z Xbox Game Pass już 28 października


Streszczenie

  • Rzuć okiem na najnowszy zwiastun pełnej akcji z rozgrywką Bassmaster Fishing 2022.
  • Dowiedz się więcej o Bassmaster Classic i o tym, co musisz zrobić, aby zostać mistrzem.
  • Zacznij przygotowywać się na nowy tryb Bassmaster Royale, który pojawi się w przestrzeni gatunku gier rybnych.

Wędkarstwo basowe 2022, oficjalna gra wideo, zadebiutuje 28 października i będzie dostępna pierwszego dnia w ramach subskrypcji Xbox Game Pass!

Z przyjemnością ogłaszamy również, że dzisiaj możecie również zapoznać się z najnowszym, pełnym akcji zwiastunem rozgrywki dla Wędkarstwo basowe 2022.

Gra zawiera pełen zestaw ekscytujących nowych funkcji, trybów gry i mechaniki. Duże poczekalnie dla wielu graczy, cross-play, Bassmaster Royale, w pełni licencjonowany tryb kariery i wiele więcej, są gotowe, by zająć się (i wydobyć te pudełka) od 28 października.

Zostań zawodowcem

Kiedy po raz pierwszy wskoczysz do gry, będziesz mógł grać jako — lub rywalizować z — 10 wędkarzami Elite Series, takimi jak dwukrotny mistrz Bassmaster Classic, Hank Cherry, St. Lawrence River Elite 2021 Zwycięzca wydarzenia, Takumi Ito, czy nasz niesforny gwiazdor okładek Scott Martin.

Możesz rozegrać swoją karierę jak zawodowcy, zaczynając od College Series i walcząc o nieśmiertelność Bassmastera – korzystając z niesamowitego markowego sprzętu, takiego jak łódź Skeeter Scotta Martina z potężnym 250-konnym silnikiem zaburtowym Yamaha.

Na początku swojej kariery weźmiesz udział w wielu turniejach. Spodziewaj się Pro Challenges, Grand Slam Events i tradycyjnych turniejów (w których Twoim celem jest wypełnienie sali na żywo pięcioma największymi basami) to tylko niektóre z wydarzeń, które musisz pokonać, aby dostać się do Bassmaster Classic.

Wędkarstwo basowe 2022

Twoja droga do Bassmaster Champion zaczyna się na samym dole: The College Series. To jest miejsce, w którym rozpoczniesz swoją karierę, aby poczuć amatorskie turniejowe łowienie okoni. Twoi przeciwnicy będą uczyć się podstaw, więc spodziewaj się ostrej rywalizacji ze strony wszystkich niedoszłych wędkarzy.

Gdy już pokonasz serię College, nadszedł czas, aby rzucić okiem: The Opens. Celem Opens jest zdobycie wystarczającej liczby punktów kwalifikujących, aby przejść do Elite Series. Jeśli zdołasz osiągnąć poziom Elite Series, będziesz musiał wykorzystać wszystko, czego się nauczyłeś, aby w końcu otrzymać upragnione zaproszenie na Bassmaster Classic: punkt kulminacyjny w kalendarzu każdego fana wędkarstwa basowego.

Bassmaster Classic to miejsce, w którym w grę wchodzi cała Twoja wiedza i doświadczenie. Musisz postawić wszystko na jedną kartę, aby pokonać wszystkich innych konkurentów i zostać mistrzem Bassmaster Classic.

Opanuj wody

Gdy po raz pierwszy wysiądziesz na swojej łodzi, będziesz łowić w 8 rzeczywistych miejscach. Interesujące miejsca, głębokość wody, otaczająca roślinność i waga gatunków ryb to tylko kilka rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę podczas łowienia w tych kultowych miejscach.

Będziesz łowić ryby przez gęste bagna na rzece Sabine, otwarte wody jeziora Ray Roberts lub po prostu podziwiać widoki na most Memorial na rzece St. Johns. Używając zupełnie nowej kamery podwodnej, będziesz w stanie znaleźć interesujące miejsca wokół miejsc, w których możesz złapać naprawdę dużego basu!

Zaczepianie to coś, na co musisz uważać podczas łowienia – ponieważ w zależności od środowiska, w którym łowisz i używanego sprzętu, ryzykujesz zaczepienie przynęty przez wszelkiego rodzaju podwodne niebezpieczeństwa: chwasty, drewno, skały i inne.

Nasza dynamiczna funkcja pory dnia oznacza, że ​​będziesz musiał ćwiczyć wędkowanie przez cały dzień, aby naprawdę opanować, gdzie znajdują się gorące punkty i gdzie odniesiesz największe sukcesy na wodzie dla różnych gatunków i lokalizacji.

Sztuczna inteligencja ryb w grze porusza się po wodzie w zależności od temperatury, pory dnia, czy są jakieś podwodne struktury, czy nie – wszystkie te rzeczy (i więcej!) są tym, co musisz opanować i śledzić, jeśli chcesz odnieść sukces w grze.

Konkurs dopiero się zaczyna

Bassmaster Royale to zupełnie nowy, kompatybilny z cross-play, pompujący adrenalinę tryb gry, który trafia do gatunku wędkarstwa, w którym zmierzysz się z innymi graczami, aby zostać ostatnim żywym graczem. Aby pozostać w grze, musisz utrzymać całkowitą wagę ryb powyżej innych graczy, w przeciwnym razie ryzykujesz, że zostaniesz wyeliminowany!

Nie możemy się doczekać, aż skoczysz i zaczniesz budować swoje Wędkarstwo basowe 2022 kariera 28 października. Mając tak wiele do zrobienia w grze, będziesz rozpieszczany wyborem, od czego zacząć!

I nie zapominajcie, że po premierze 28 października będziemy mieć mnóstwo aktualizacji i dodatkowej zawartości do trybu jednoosobowego i wieloosobowego, więc czas zacząć ćwiczyć! Powodzenia i ciasnych linii!

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/09/24/bassmaster-fishing-2022-launching-day-one-with-xbox-game-pass-on-october-28/