Pierwszy dodatek do Starfield, Shattered Space, ukaże się tej jesieni!

Starfield: Pierwszy dodatek, Shattered Space, zapowiedziany na jesień

Według reżysera Todda Howarda pierwszy dodatek do Starfield, Shattered Space, ma ukazać się tej jesieni. Dodatkowo, pod koniec tygodnia pojawi się nowa aktualizacja dla Starfield, która wprowadzi między innymi zmiany w mechanice budowy statków kosmicznych.

Nowe funkcje dla Starfield

W nowym wywiadzie dla Kinda Funny Howard ujawnił to i więcej na temat Starfield. Według XboxEra, tam także producent wykonawczy Bethesdy omawiał program telewizyjny Amazon Fallout i ogólnie serię Fallout. Jeśli chodzi o to, czego można się spodziewać po Shattered Space, Howard nie powiedział zbyt wiele. Wiemy już jednak, że wprowadzi do Starfield nową zawartość fabularną, lokalizacje, sprzęt i nie tylko.

Jak zauważyła XboxEra, Shattered Space będzie darmowe dla wszystkich posiadaczy Starfield Deluxe Edition.

Nadchodząca aktualizacja dla Starfield

Jeśli chodzi o nadchodzącą aktualizację Starfield jeszcze w tym tygodniu, Howard twierdzi, że skupi się ona na budowie statków. Zgadza się to z tym, co zespół Starfield podzielił się w zeszłym roku w swoich planach dotyczących gry na 2024 rok. Powiedzieli wówczas: „Dla tych, którzy lubią budować statki, będziemy także poszerzać możliwości dostosowywania statków o dekoracje statków i nowe opcje budowania statków , i więcej. »

Inne aktualizacje zaplanowane na rok 2024 obejmują nowe sposoby podróżowania, mapy miast, obsługę modów, dodatkowe opcje dostępności i trudności i wiele więcej.

Więcej informacji na temat gry znajdziesz w recenzji Starfield opublikowanej przez Game Informer, a następnie przekonaj się, jak zaskakująco dobrze radzi sobie Starfield w grze na dystans. Przeczytaj zatem tę historię o tym, że Starfield bardziej przypomina park rozrywki science-fiction niż przygodę w otwartym świecie.

Co macie nadzieję zobaczyć w rozszerzeniu Shattered Space? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

[Source : Kinda Funny via XboxEra]

Źródło: www.gameinformer.com