Pierwsze Nintendo Direct w 2023 roku | Wszystkie rzeczy Nintendo


W tym tygodniu na All Things Nintendo, były Informator gier producent wideo i założyciel MinnMaks Ben Hanson dołącza do programu, aby podzielić się wszystkimi ważnymi wiadomościami, które pojawią się podczas prezentacji Nintendo Direct w tym tygodniu. Brian i Ben rozmawiają też o najnowszych wynikach sprzedaży Nintendo, kontynuacji Star Fox 64, która nigdy się nie wydarzyła, i nie tylko.

Jeśli chcesz śledzić Briana w mediach społecznościowych, możesz to zrobić na jego Instagramie @BrianPShea. Możesz śledzić Bena na Twitterze: @yozetty. Możesz także wesprzeć MinnMax na Patreonie lub znaleźć ich programy na dowolnej platformie, której słuchasz.

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i analizować wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia od najbardziej rozpoznawalnej nazwy w branży. Co tydzień do Briana dołączają różni goście, którzy rozmawiają o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte klejnoty w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. Nowy odcinek pojawia się w każdy piątek!

Pamiętaj, aby zasubskrybować All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastów. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts i YouTube.


00:00:00 – Wprowadzenie
00:02:04 – Pierwsza gra Nintendo/Ulubiona gra Nintendo
00:06:31 – Ben narzeka na wszystkie rzeczy związane z Nintendo
00:09:58 – Co się dzieje w MinnMax
00:17:54 – Najnowsze wyniki sprzedaży Nintendo
00:21:01 – Mario Kart SNL w HBO Sketch
00:23:43 – Sequel Star Fox 64, który został zestrzelony
00:27:32 – Podsumowanie Nintendo Direct
01:24:17 – eShop Klejnot tygodnia: Little Noah: Scion of Paradise


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, wysyłając wiadomość do Briana na Instagramie (@BrianPShea) lub dołączając do oficjalnej Informator gier Serwer Discorda. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gier Kanał na Twitchu. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Przestrzenie społeczności”.


Aby zapoznać się z innym podcastem Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który obejmuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2023/02/10/the-first-nintendo-direct-of-2023-all-things-nintendo