Pierwsza klasa! Dwupunktowy kampus zapisuje milion graczy na całym świecie


Zdjęcie: Two Point Studios

Na początku zeszłego miesiąca byliśmy zachwyceni ilością zabawy, jaką mieliśmy do czynienia z dwupunktowym kampusem — uzyskując w naszej recenzji najlepszą w swojej klasie 9/10. Dlatego z wielką radością przyjęliśmy informację Two Point Studios, że gra zgromadziła już ponad milion graczy na całym świecie.

To prawda, że ​​ta suma jest reprezentatywna dla graczy z całego świata wszystko konsole, więc tak, zakładamy, że dotyczy to również Xbox Game Pass. Ale w sumie milion graczy w niecały miesiąc dla niezależnego dewelopera to nic, z czego można się szydzić.

Deweloper podzielił się imponującym kamieniem milowym na Twitterze, dziękując fanom i witając wszystkich nowicjuszy, którzy mogli zapisać się nieco później:

Wspaniała wersja Switcha radzi sobie całkiem nieźle dla Two Point Studios! Obserwujemy imponującą sprzedaż Switcha w Two Point Campus, odkąd zajęła drugie miejsce na brytyjskich listach przebojów w pierwszym tygodniu. W tym tygodniu gra znalazła się na 38. miejscu na listach przebojów, ale przy 68% sprzedaży nadal pochodzi ze Switcha, jasne jest dla nas, że gra znalazła swój naturalny dom.

Jeśli chodzi o to, co będzie dalej, wygląda na to, że Two Point Studios ma pewne plany w trakcie prac. Milion graczy zawsze skłaniał studio do myślenia o ekspansji i chociaż wydaje się, że jest to jeszcze odległe — deweloper koncentruje się obecnie na dalszym płynnym działaniu gry — dodatkowe funkcje mogą zostać udostępnione w przyszłości .

Jeśli jeszcze nie zdobyłeś Two Point Campus, weź ten kamień milowy jako wyraźny znak. Dzwoni szkolny dzwonek, a w środku czeka na ciebie milion innych osób.

Co myślisz o Two Point Campus? Podnieś rękę, aby dodać komentarz poniżej!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/09/first-class-two-point-campus-enrolls-one-million-players-worldwide