Picross S+: Wszystkie gry Picross e są teraz dostępne na Nintendo Switch!

Czy jesteś fanem Picrossa? Będziesz zachwycony, gdy dowiesz się, że nowa wersja pojawi się na Nintendo Switch! Picross S+ to najnowsze dzieło z serii gier logicznych firmy Jupiter. Ale to, co czyni tę edycję tak wyjątkową, to fakt, że zawiera wszystkie dziewięć gier Picross e wydanych wyłącznie na 3DS. Jeśli przegapiłeś możliwość pobrania ich z eShopu przed jego zamknięciem, nie przegap tej okazji, aby je odzyskać!

Cała zawartość Picross e na wyciągnięcie ręki

Podstawowa zawartość Picross S+ (w tym łamigłówki Picross e) będzie dostępna w cenie 3,99 GBP / 4,99 EUR / 4,99 USD, a każda dodatkowa gra z serii 3DS będzie dostępna jako dodatkowa zawartość za tę samą cenę. To prawda, że ​​może się to wydawać nieco drogim sposobem na przeniesienie każdej gry na nowoczesną konsolę, ale biorąc pod uwagę, że 3DS eShop jest zamykany, jest to w tej chwili nasza jedyna opcja.

Każde opakowanie będzie zawierać wszystkie 150 puzzli Picross i Mega Picross z odpowiednich tytułów, zapewniając pokaźną kolekcję dla tych, którzy zdecydują się kupić je wszystkie.

Picross S+: japońska gra dostępna wyłącznie na Zachodzie

Wspaniałą wiadomością dla fanów Picross na Zachodzie jest to, że S+ będzie zawierał Picross e9, tytuł, który wcześniej był dostępny tylko w Japonii. Wreszcie będziemy mieli okazję posiadać całą serię. Premiera Picross S+ jest obecnie przewidziana na rok 2024, chociaż nie ogłoszono jeszcze żadnej konkretnej daty.

Czy w przyszłym roku kupicie tę wersję? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com