Phantom Brave: The Lost Hero, edycja Deluxe w przedsprzedaży, której nie można przegapić

Zamówienia przedpremierowe na Phantom Brave: The Lost Hero: Edycja Deluxe

Phantom Brave: The Lost Hero został zaprezentowany podczas czerwcowego Nintendo Direct, dając fanom serii pierwsze spojrzenie na tę niecodzienną strategiczną grę RPG od twórców Disgaea, która ukaże się na PS5, PS4 i Nintendo Switch w pewnym momencie w 2025 roku. już wkrótce, możesz już zamówić w przedsprzedaży Phantom Brave: The Lost Hero Deluxe Edition, w którym znajdziesz kilka przedmiotów kolekcjonerskich.

Obecnie nie są dostępne żadne bonusy za zamówienie w przedsprzedaży gry Phantom Brave: The Lost Hero. Gra nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, więc możliwe, że bonusy przedsprzedażowe zostaną ujawnione po ustaleniu konkretnej daty. Z pewnością zaktualizujemy tę sekcję, jeśli coś zostanie ogłoszone.

Co dziwne, nie ma standardowej edycji The Lost Hero dostępnej w przedsprzedaży. To sprawia, że ​​ta edycja Deluxe jest najtańszym (i jedynym) sposobem na zdobycie gry. Wraz z grą otrzymasz kod do pobrania cyfrowej ścieżki dźwiękowej i artbooka w miękkiej oprawie. Zamówienia przedpremierowe są dostępne na PS5, PS4 i Switch. Oprócz Amazon możesz zamawiać w Best Buy.

O Phantom Brave: Zaginiony bohater

Phantom Brave: The Lost Hero to strategiczna gra RPG, w której bohaterka gry, Marona, wyrusza, by ocalić swojego przyjaciela, Asha. Po drodze użyje specjalnej mocy, aby wejść w interakcję z duchami rozsianymi po całym świecie, co pozwoli jej uwolnić unikalne zdolności w walce. Podczas podróży spotkasz ponad 50 postaci i spróbujesz opanować ponad 300 umiejętności, co da ci mnóstwo możliwości dostosowania swojego stylu walki. Dodaj do tego turowy taktyczny system walki, który wykorzystuje swobodne poruszanie się na mapie pozbawionej siatki, a otrzymasz strategiczną grę RPG, która może być doskonałym następcą oryginalnego Phantom Brave z 2004 roku.

Źródło: www.gamespot.com