Phantasy Star Online 2 New Genesis: Wzywają Piaski Retem


Nadeszło Sandstrom Requiem, a piaski Retem wzywają! Phantasy Star Online 2 Nowa Geneza odsłoniła nowy region i ekscytującą nową zawartość. Będziesz mógł podnieść poziom swojego obrońcy ARKS do 35 i sprawdzić nowe umiejętności klasowe i techniki żywiołów. Rzuć sobie wyzwanie w nowych obiektach szkoleniowych Trainia i Battledia, poznaj nową funkcję tytułów, walcz z nowymi wrogami, zdobywaj nowe przedmioty i odkrywaj nowe zadania fabularne.


Awansuj i rozwijaj swoje umiejętności


Aby stawić czoła nowym wrogom i trudom, które czekają na ciebie w Retem, będziesz potrzebować trochę więcej mocy, a nie ma lepszego sposobu na osiągnięcie tego niż zdobywanie poziomów w swojej ulubionej klasie i zdobywanie kilku nowych umiejętności klasowych lub technik. Limit poziomu został podniesiony do 35, a wszystkie klasy otrzymają nową umiejętność klasową! Niektóre z tych umiejętności sprawiają, że klasy są bardziej zabójcze na polu bitwy. Na przykład, Łowca Umiejętności Klasy Sword Arts Charge Avenger spowoduje uwolnienie Sztuki Fotonowej wzmocnionej Hunter Arts Avenger, gdy zostaniesz trafiony przez wroga podczas ładowania Sztuki Fotonowej.

Klasa Mocy otrzymuje również potężne ulepszenie w postaci Dominacji Techniki, która zwiększa obrażenia Mocy zadawane powalonym wrogom wszystkimi Technikami. Dodatkowo dodano nowe Techniki Żywiołów! Teraz nie tylko ogień, lód i błyskawica przychodzą na wezwanie bramkarza, technika lub mocy, ale także wiatr, światło i ciemność. Rzuć Gigranty, aby otoczyć się podmuchem lekkich ostrzy lub wypuść tornado wiatru, rzucając Gizan!


Walcz to


Dwie nowe Battledie przybywają, aby ARKS mógł się w nich trenować; Battledia: Yellow, Retem Troopers i Battledia: Purple, Retem Devastators! Połącz siły z członkami Sojuszu lub przyjaciółmi, aby zdobyć wspaniałe doświadczenie i materiały wzmacniające! Dostęp do Battledii można uzyskać za pośrednictwem określonych portali wyzwalaczy, korzystając z pięciu odpowiednich wyzwalaczy B. Możesz nawet zdobyć kilka rzadkich kropli!

Phantasy Star Online 2 New Genesis: Requiem Burzy Piaskowej

Zostań utytułowany


System tytułów trafił do NGS! Zdobądź różne tytuły i zdobądź SG (gwiezdne klejnoty). Gwiezdne klejnoty można wykorzystać do przedmiotów kosmetycznych z kolekcji SG Zdrapka lub w sklepie SG w grze, aby odblokować funkcje premium, takie jak Złoty Bilet Mission Pass lub Magazyn materiałów.


Rzadkie krople


Wraz z odkrywaniem nowego regionu, ARKS odkrył kilka nowych serii broni. Nadchodzi kilka 5-gwiazdkowych serii broni rzadkiej, a będziesz mógł ocenić, która seria będzie najlepiej pasować do twojego stylu gry i klasy. Dodatkowo, przy odrobinie szczęścia, możesz znaleźć warianty kolorystyczne broni z niektórych z tych serii, które mają alternatywną grafikę podczas wykonywania akcji. Oczywiście będziesz musiał chronić się przed nowymi wrogami, więc będzie też 5-gwiazdkowy pancerz Rarytas i nowe ulepszenia. Najbardziej ekscytującą rzeczą dla niektórych jest wprowadzenie opcji Add Preset Skills w Item Lab. Zamiast zaczynać od początku ulepszania nowej broni z predefiniowaną umiejętnością, możesz dodać predefiniowaną umiejętność do już ulepszonej broni. Możesz uzyskać więcej mocy, wydając mniej materiałów wzmacniających i N-Mesety.

Phantasy Star Online 2 New Genesis: Requiem Burzy Piaskowej

Czas na historię


Tak długo, jak jesteś złapany w Główną historię (po ukończeniu Rozdziału 1), otrzymasz zadanie zbadania nowego regionu Retem. Będziesz musiał poruszać się po opustoszałych wydmach w poszukiwaniu oaz i cywilizacji, eliminując po drodze jednostki DOLLS. Będąc w Retem City, miej uszy otwarte i uważnie słuchaj tego, co jest mówione (i śpiewane) wokół ciebie. Mieszkańcy miasta mają sporo zadań pobocznych, przy których potrzebują pomocy, a ty jesteś tylko obrońcą, którego potrzebują. Zdarza się nawet, że w Retem City stacjonuje kilku instruktorów szkolenia ARKS i jeden, który będzie miał ograniczone czasowo zadania dla zaawansowanych obrońców ARKS.

Chcesz poznać region Retem i inne obszary Halpha? Pobierz i graj Phantasy Star Online 2 Nowa Geneza za darmo już dziś na Xbox One, Xbox Series X|S i Windows 10 PC!

Phantasy Star Online 2 Nowa Geneza

Phantasy Star Online 2 Nowa Geneza

Korporacja SEGA


546

Phantasy Star Online 2 New Genesis, najnowszy rozdział serii Phantasy Star Online 2, wreszcie jest tutaj! Czas wskoczyć w przygody przekraczające wyobraźnię! Ta nowa przygoda rozgrywa się na rozległym, otwartym polu! Nawet 32 ​​osoby mogą cieszyć się przygodą w nowym świecie z pięknie rozwiniętą grafiką! Proste i intuicyjne sterowanie opracowane do tej pory w serii również ewoluowało! Czeka na Ciebie nowy wymiar bitwy z różnymi potężnymi wrogami! Nowe akcje Photon Dash i Photon Glide pozwalają z łatwością przemierzać rozległe, otwarte pole! Oczywiście ewoluowała również najwyższa jakość tworzenia postaci. Stwórz własną główną postać, która będzie wyjątkowa na całym świecie i wyrusz na nową przygodę!・Podstawowa gra jest bezpłatna, ale można kupić pewną płatną zawartość.・Gra Phantasy Star Online 2 New Genesis, którą można pobrać z tą zawartością, jest taka sama jak ta zawarta w innych edycjach. Nie musisz go pobierać, jeśli jest już zainstalowany.・Kontynuacja gry w Phantasy Star Online 2 New Genesis pozwoli ci zagrać w Phantasy Star Online 2. ・Aby zagrać w tę grę, zaloguj się na konto administratora.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2021/12/16/phantasy-star-online-2-new-genesis-the-sands-of-retem-are-calling/