Peter Griffin dołącza do Fortnite Rozdział 5: Aktualizacja!

Peter Griffin dołącza do 5. rozdziału Fortnite

Gracze Fortnite niedawno odkryli, że Peter Griffin jest oficjalnie obecny w Fortnite Rozdział 5 Sezon 1. Kiedy umiera, robi nawet knebel „zranione kolano” z serialu Family Guy. Z okazji premiery postaci firma Epic wypuściła krótki film, który możecie obejrzeć poniżej.

Dzięki niedawnemu wyciekowi wiemy już, że Peter Griffin będzie częścią przepustki bojowej do Fortnite Rozdział 5. Wyciek potwierdza długoletnią teorię, że bohater Family Guy przybędzie do Fortnite, która zaczęła się, gdy eksploratorzy danych znaleźli zdjęcia Petera Griffina w plikach gry w 2021 roku.

Fani reagują

Chociaż nie ma zbyt wielu informacji poza ujawnionym zdjęciem Petera bohatersko stojącego z boku, nie powstrzymuje to ludzi od wyrażania podekscytowania na myśl o postrzeganiu go jako grywalnej postaci. Ludzie żartują

Warto również zaznaczyć, że Peter nie jest jedyną postacią dołączającą do Fortnite w Rozdziale 5. Solid Snake z serii Metal Gear Solid również dołączy na wyspę, ale większość żartów wydaje się skupiać na fakcie, że Peter jest grywalna postać.

Fortnite jest przyzwyczajony do współpracy

Fortnite to nie pierwsza kolaboracja. Niedawno firma Epic dodała do gry Eminema i postacie z Invincible.Na Twitterze, jeśli wyszukasz „Peter Griffin Fortnite”, znajdziesz różne tweety od fanów wyrażających, jak fajnie będzie zobaczyć Petera przybycia na wyspę.

Wniosek

Pojawienie się Petera Griffina w 5. rozdziale Fortnite wywołuje wśród fanów wielkie oczekiwanie i podekscytowanie. Ten crossover, któremu towarzyszy Solid Snake, zapewnia godziny zabawnej zabawy na wyspie. Czekajcie na więcej aktualizacji na temat tego nieoczekiwanego crossovera.

Źródło: www.gamespot.com