Persona 5 Tactica już dostępna na Steamie

Persona 5 Tactica została rzekomo przypadkowo wypuszczona na Steam przed datą premiery

Nowa taktyczna gra RPG firmy Atlus, Persona 5 Tactica, ma zostać wydana dopiero w przyszłym tygodniu, ale wygląda na to, że niektórzy szczęśliwcy fani już w nią zagrali.

Jak wskazują media społecznościowe i inne źródła, wygląda na to, że wersja gry na Steam jest już dostępna na tydzień przed planowaną premierą na 17 listopada 2023 roku, dzięki czemu fani mogą poznać grę znacznie wcześniej, niż oczekiwano.

Atlus i jego partnerzy w końcu odkryli ten błąd, ale ci, którzy grali w tę grę w tamtym czasie, nadal mogą mieć możliwość uzyskania dostępu do niej w trybie offline na platformie Steam. Fani zauważyli w Internecie, że nie jest to pierwszy taki wyciek w przypadku wydania Atlusa, ostatnio wyciekły także inne treści promocyjne.

Uważaj na spoilery

Należy zauważyć, że w związku z tym nieoczekiwanym wyciekiem istnieje ryzyko rozpowszechnienia spoilerów z gry, dlatego fanom zaleca się zachowanie ostrożności, jeśli chcą uniknąć niepożądanych rewelacji.

Obejrzyj poniższy film na Youtube, aby dowiedzieć się więcej:

https://www.youtube.com/watch?v=VIDEO_ID

Tym razem to nie wersja gry na Switcha wyciekła jako pierwsza. Można to jednak potraktować jako ostrzeżenie, że w grze mogą teraz pojawiać się spoilery. Czy będziesz sprawdzał P5T, kiedy zostanie wydany na Switchu w przyszłym tygodniu? Powiedz nam w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com