Persona 5 Strikers, Deep Rock Galactic wśród styczniowej linii PlayStation Plus


Ujawniono pierwszą partię gier PlayStation Plus. Czy jesteś fanem Persony, wyścigów zręcznościowych i/lub gier w trybie współpracy? Jeśli tak, styczeń wydaje się być Twoim miesiącem.

Persona 5 Strikers nagłówki miesiąca. Ta kontynuacja uznanej Persony 5, wydanej w lutym, skupia Jokera i jego ekipę w podróży przez kraj. Opracowany przez Omega Force, producenta Dynasty Warriors, rozgrywka przenosi się do szalonej akcji hack-n-slash zamiast turowych bitew swojego poprzednika. Możesz przeczytać naszą pozytywną recenzję Persona 5 Strikers tutaj.

Deep Rock Galactic to ukochana strzelanka kooperacyjna, która była dostępna tylko na Xbox i PC. To debiut gry na PS5/PS4. Maksymalnie czterech graczy gra jako krasnoludzcy górnicy różnych klas, aby wydobywać podziemne jaskinie w poszukiwaniu cennych klejnotów, walcząc z gigantycznymi obcymi robakami. Zabawne połączenie zbierania zasobów i walki w Deep Rock Galactic przyniosło nam ocenę 8,5 na 10, o której możesz przeczytać więcej tutaj.

W końcu, Brud 5 wprowadza swoją markę wyścigów terenowych do PS Plus. Najnowsza odsłona długiej serii oferuje tryb kariery oparty na wyborach, trasy stworzone przez społeczność i ciasne wyścigi w stylu arcade. Aby dowiedzieć się więcej o tym, co Dirt 5 ma do zaoferowania, sprawdź naszą recenzję.

Wszystkie trzy gry pojawią się 4 stycznia. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, nie zapomnij kupić grudniowych gier PS Plus – Godfall: Challenger Edition, Mortal Shell i Lego DC Super-Villains – zanim znikną.Źródło : https://www.gameinformer.com/2021/12/29/persona-5-strikers-deep-rock-galactic-among-january-playstation-plus-line-up