Persona 5 Royal: 1 dodatkowa edycja w atrakcyjnej cenie u głównych sprzedawców detalicznych

Czy jesteś wielkim fanem Persona 5 i desperacko szukasz ostatecznej edycji gry, Persona 5 Royal: 1 More Edition? Cóż, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Ta bardzo poszukiwana edycja jest wreszcie dostępna w głównych sklepach internetowych, takich jak Amazon, Best Buy i Walmart, za 120 dolarów.

Persona 5 Royal: 1 More Edition – niesamowity pakiet kolekcjonerski

Persona 5 Royal: 1 More Edition to najlepszy pakiet dla zagorzałych fanów Persona 5. Oprócz podstawowej gry (wersja fizyczna) i ponad 40 dodatków DLC otrzymasz następujące ekskluzywne przedmioty:

  • Pudełko ze skrzynią skarbów
  • Ramka artystyczna Grimoire
  • Wydruki artystyczne Phantom Thieves
  • Teczka Akechi
  • Biurko z kartami Tarota Arcana
  • Obudowa Steelbooka

To mnóstwo ekskluzywnych treści, które będą doskonałym dodatkiem do pokoju gier lub domowego biura. Na szczególną uwagę zasługuje teczka Akechi, która pomieści mały laptop i inne akcesoria, dzięki czemu będzie idealnym towarzyszem codziennych dojazdów do pracy.

Persona 5 Royal – niezapomniane wrażenia z gry

Nasza recenzja Persona 5 Royal przyznała jej zasłużone 10/10. „Persona 5 Royal to znacznie więcej niż tylko gra: to zbiór inspirujących historii, ambitna i pełna wyzwań podróż z dobrymi przyjaciółmi, zapierające dech w piersiach wrażenia wizualne i dźwiękowe oraz żywe wezwanie do działania” – powiedział krytyk Michael Higham. „Poprawiając to, co było już świetne i rozwijając najlepsze cechy dzięki nowej, genialnej fabule, Persona 5 Royal ugruntowuje swoją pozycję niezapomnianej i potężnej gry RPG, którą należy uznać za jedną z najlepszych gier naszych czasów”. » Po tak entuzjastycznych pochwałach jasne jest, że Persona 5 Royal zasługuje na dumne miejsce w Twojej kolekcji gier wideo.

Nie przegap okazji, aby zdobyć upragnioną grę Persona 5 Royal: 1 More Edition. Wybieraj spośród różnych dostępnych platform, czy to PS5, Xbox Series X czy Nintendo Switch, i zamów już teraz ten wyjątkowy pakiet kolekcjonerski. Idź, zanim wyczerpią się zapasy!

Uwaga: produkty wymienione tutaj zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś prezentowanego na naszej stronie.

Źródło: www.gamespot.com