Persona 3 Przenośny | Nowa rozgrywka już dziś


Persona 3 została wydana w Ameryce Północnej w 2007 roku na PlayStation 2 i odniosła lekki sukces. Mroczny, dramatyczny RPG dla nastolatków miał niszową publiczność, ale ci, którzy znaleźli tę grę, pokochali ją. Gra otrzymała wydanie specjalne z dodaną zawartością w 2008 roku wraz z FES, a następnie została ponownie wydana po raz trzeci na PSP w 2010 roku z największą ilością dodanej zawartości, ale z pewnymi modyfikacjami wprowadzonymi do działania na przenośnej platformie Sony.

Potem pojawiła się Persona 4 – znowu łagodny hit – ale potem pojawiła się Persona 5 i ugruntowała reputację serii jako jednej z najlepszych gier RPG, jakie kiedykolwiek stworzono. Fani, którzy odkryli serię z 5, chcieli dowiedzieć się, co przegapili, a długoletni gracze domagali się ponownego wydania 3, aby większa publiczność mogła zagrać w to, co wielu nazywa ich ulubionym. Po prawdopodobnie zbyt długim czasie Atlus jest wreszcie gotowy, aby to osiągnąć dzięki ponownemu ponownemu wydaniu Persona 3 na nowoczesnych konsolach 19 stycznia.

Dołącz do Kyle’a Hilliarda i Wesleya LeBlanca, którzy oglądają pierwszy prawdziwy loch w grze i rozmawiają o prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjnej grze Persona z serii.

Aby zobaczyć więcej zapowiedzi niektórych z największych gier 2022 roku i później, odwiedź naszą stronę YouTube z materiałami NGT dotyczącymi Vengeful Guardian: Moonrider, Fire Emblem Engage, Clive 'N’ Wrench, Inkulinati, Outer Terror i nie tylko.Źródło : https://www.gameinformer.com/ngt/2023/01/17/persona-3-portable-new-gameplay-today