Persona 3 Portable na PC ze zniżką w dniu premieryKultowy klasyk JRPG firmy Atlus, Persona 3 Portable, jest wreszcie dostępny na nowoczesnych platformach, a fani mogą pobrać grę na PC za jedyne 17,59 USD (zwykle 20 USD) za pośrednictwem Fanatical.

Persona 3 Portable to port wersji PSP oryginalnej Persony 3, który usprawnił strukturę gry, aby pasowała do sprzętu i przenośnej obudowy PSP, dodając jednocześnie opcję grania jako bohaterka z własną fabułą i powiązaniami społecznościowymi w porównaniu do oryginalna gra, a także funkcje poprawiające jakość życia, takie jak bezpośrednia kontrola nad działaniami bitewnymi członków drużyny.

Ten nowy port przenosi grę na PC i konsole i oferuje ostrzejszą grafikę Full HD, co, miejmy nadzieję, sprawi, że będzie to najlepszy sposób na poznanie gry zarówno dla długoletnich fanów, jak i początkujących graczy. Ta specjalna oferta dnia premiery to doskonała okazja, by kupić Persona 3 Portable na PC. Jasne, nie jest to duża zniżka, ale gra kosztuje tylko 20 USD na początek.

Jeśli chcesz uzupełnić swoją kolekcję Persona PC, wersja Persona 4 Golden na PC jest również przeceniona w Fanatical aby uczcić jego wydanie również na nowych platformach. Persona 4 jest dostępna na PC od kilku lat, ale zdecydowanie warto ją sprawdzić, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Obie gry są zweryfikowane przez Steam Deck, co jest fantastycznym sposobem na granie w te mięsiste klasyki JRPG.

Wraz z wydaniem na PC, Persona 3 Portable i Persona 4 Golden są również dostępne na Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Ujawnienie: GameSpot i Fanatical są własnością Fandomu.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/persona-3-portable-for-pc-discounted-on-launch-day/1100-6510714/?ftag=CAD-01-10abi2f