Persona 3 Aigis: Ogłoszono pierwszą misję na Switcha!

Persona 3 Aigis: Pierwsza misja zapowiedziana na Switcha

G-MODE Archives+ przygotowało niespodziankę dla fanów Switcha, ogłaszając premierę trójwymiarowej gry RPG akcji firmy Atlus Persona 3 Aigis: The First Mission w eShopie w przyszłym miesiącu. Niestety będzie ona dostępna tylko w Japonii, a język angielski nie będzie obsługiwany. Data premiery zaplanowana jest na 6 czerwca 2024 roku.

Opis gry

Jest to „opowieść poboczna”, która zadebiutowała w 2007 roku na urządzeniach mobilnych. W grze występuje Aigis, który pojawił się w Persona 3. Będziesz musiał pokonać wrogów, zdobyć doświadczenie i awansować Aigis. Będziesz także mógł kupić sprzęt, taki jak broń i przedmioty z określonymi efektami. Naturalnie, system „Persona” również odgrywa rolę w rozgrywce.

Historia gry

Akcja rozgrywa się w 1999 roku w Instytucie Ergonomii Kirijo w Jakuszimie. Kiedy Aigis Typ 7 przybywa na wyspę, podczas ćwiczeń szkoleniowych dochodzi do incydentu. Przeszła historia Aigis, która nigdy nie została opowiedziana w głównej historii Persony 3, została teraz ujawniona… Dodatkowo, oprócz oryginalnych postaci, pojawiają się także postacie z głównej historii! W grze obecny jest także znany z serii system „Persona”. Zwiększ poziom Aigis, wzmocnij jej ekwipunek i pokonaj cienie pojawiające się na wyspie.

Czy zagrałbyś w tę grę na Switchu?

Wyraź swoje zainteresowanie w komentarzach.

Zdjęcie: Atlus, G-MODE

Źródło: www.nintendolife.com