Perły eShop roku: edycja 2022 | Wszystkie rzeczy Nintendo


W tym tygodniu na All Things Nintendo, były Informator gier redaktor i aktualny Niezależny informator Jill Grodt powraca, aby przejrzeć listę najlepszych gier niezależnych, które pojawiły się na Switchu w 2022 roku. Brian i Jill omawiają wszystko, od najbardziej uznanych przez krytyków i omawianych gier niezależnych roku po takie, o których prawdopodobnie nawet nie słyszałeś.

Jeśli chcesz śledzić osoby z tego odcinka na Twitterze, kliknij poniższe linki: Brian Shea (@brianpshea), Jill Grodt (@Finruin)

Prace Jill można również znaleźć pod adresem Niezależny Informator.

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i analizować wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia od najbardziej rozpoznawalnej nazwy w branży. Co tydzień do Briana dołączają różni goście, którzy rozmawiają o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte klejnoty w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. Nowy odcinek pojawia się w każdy piątek!

Pamiętaj, aby zasubskrybować All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastów. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify i Google Podcasts.


00:00:00 – Wprowadzenie
00:02:33 – Klejnoty roku w eShopie
02:18:10 – Ostateczny ranking: gry niezależne na horyzoncie


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, tweetując do Briana (@BrianPShea) lub dołączając do oficjalnego Informator gier Serwer Discorda. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gier Kanał na Twitchu. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Przestrzenie społeczności”.


Aby zapoznać się z innym podcastem Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który obejmuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/12/23/the-eshop-gems-of-the-year-2022-edition-all-things-nintendo