Pełna recenzja starszej obudowy Arcade1UP Street Fighter II Turbo: Hyper Fighting Yoga Flame

Arcade1UP Street Fighter II Turbo: Hyper Fighting – oferta, której nie można przegapić

Domowe automaty do gier są teraz tańsze niż kiedykolwiek, a dzięki aktualnej wyprzedaży w Walmarcie możesz kupić automat Arcade1UP Street Fighter II Turbo: Hyper Fighting, który jest obecnie tańszy o 50 USD, co podnosi cenę do rozsądnych 250 USD.

Szafka „Yoga Flame” jest inspirowana grą Street Fighter II Turbo: Hyper Fighting, ale w rzeczywistości zawiera 13 innych klasycznych gier firmy Capcom, w tym Super Street Fighter II: Turbo, Street Fighter II: Champion Edition, King of Dragons, Strider i Armored Warriors . Obsługuje również Wi-Fi do gry online, więc nigdy nie pozostaniesz bez przeciwnika.

Arcade1UP Street Fighter II Turbo: Funkcje szafki Hyper Fighting Yoga Flame

Szafka waży 73 funty po złożeniu i ma 58 cali wysokości. Jeśli ta szafka ma jedną wadę, to jest nią jej wysokość – nie zawiera cokołu i może być nieco niska dla większości dorosłych użytkowników. Walmart ma także szafkę Street Fighter 2 Turbo: Hyper Fighting ze stojakiem, ale nawet przy obniżce o 100 USD będzie ona nadal kosztować więcej – 400 USD.

Szafka Yoga Flame Cabinet jest obecnie dostępna w ramach dużej wyprzedaży w Walmarcie w tym tygodniu w odpowiedzi na nadchodzący Dzień Amazon Prime Day, który odbędzie się w dniach 16–17 lipca. Sprawdź wszystkie oferty w Walmart w tym tygodniu, ponieważ wyprzedaż obejmuje produkty z całego sklepu i oferuje zniżki do 50%. Obejmuje to całą gamę gier wideo i akcesoriów – sprawdź niektóre z najważniejszych informacji poniżej.

Najlepsze oferty gier w Walmart

Zalecamy skorzystanie z aktualnej oferty na szafkę Arcade1UP Street Fighter II Turbo: Hyper Fighting Yoga Flame w sklepie Walmart, po obniżonej cenie 50 USD. To okazja, której nie możesz przegapić. Koniecznie sprawdź wszystkie promocje obowiązujące w Walmart w tym tygodniu, które obejmują różnorodne produkty i oferują głębokie rabaty.

Źródło: www.gamespot.com