Paper Mario: TTYD na Switchu w 30 klatkach na sekundę: rozczarowanie dla fanów?

Nadchodzący remake Paper Mario: The Thousand Year Door na Switch wywołał wiele dyskusji, zwłaszcza dotyczących liczby klatek na sekundę w grze. Jeśli przegapiliście tę wiadomość, gra będzie działać z szybkością 30 klatek na sekundę, zarówno w trybie zadokowanym, jak i w trybie zadokowanym w trybie przenośnym. Dla tych, którzy grali w oryginał na GameCube w 2004 roku, oznacza to spadek w stosunku do oryginalnych 60 klatek na sekundę.

Czy częstotliwość odświeżania ma kluczowe znaczenie w Paper Mario: TTYD na Switchu?

Czy to naprawdę poważny problem? W zasadzie byłoby lepiej, gdyby Nintendo udało się zrównać obie wersje, jednak biorąc pod uwagę duży krok naprzód w kwestii jakości wizualnej remake’u, można też zrozumieć, dlaczego trzeba było pójść na pewne ustępstwa (sentymenty reżysera nawiasem mówiąc, Bayonetta Origins).

Jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Zanim zagłosujesz w naszej ankiecie i wyrazisz swoją opinię, koniecznie obejrzyj powyższy film, w którym Alex i Felix omawiają częstotliwość odświeżania oraz to, czy stanowi ona dla nich problem. Czy zgadzasz się z ich opiniami?

Paper Mario: The Thousand Year Door będzie dostępny na Switchu jeszcze w tym miesiącu, 23 maja 2024 r.

Czy Twoje oczekiwanie na Paper Mario: TTYD na Switchu pozostaje niezmienione?

Zachęcamy do pozostawienia komentarza ze swoimi przemyśleniami poniżej.

Powiązane gry

Olliego Reynoldsa

Ollie, fanatyk horrorów w Nintendo Life, kiedy nie jest zanurzony w świecie Resident Evil i Silent Hill, Ollie lubi zanurzyć się w dobrej książce grozy, popijając pyszną herbatę. Lubi też długie spacery i słucha wszystkiego, od TOOL-a po Chucka Berry’ego.

Źródło: www.nintendolife.com