Paper Mario: The Thousand Year Door zajmuje pierwsze miejsce na listach sprzedaży w Wielkiej Brytanii

Paper Mario: The Thousand-Year Door zdobywa brytyjskie listy przebojów

Gra Paper Mario: The Thousand-Year Door z łatwością podbiła brytyjskie listy przebojów w tym tygodniu po premierze 23 maja 2024 r. Według GamesIndustry.biz gra wypadła lepiej niż ubiegłoroczna premiera Super Mario RPG na Switcha i prawie dorównała ostatniej świetna gra Paper Mario, Origami King.

Gra Paper Mario: The Thousand-Year Door zajmuje pierwsze miejsce na brytyjskich listach przebojów. Premiera gry była większa niż remaster Super Mario RPG, a sprzedaż w pierwszym tygodniu była zasadniczo identyczna jak w przypadku Paper Mario: The Origami King. To znakomity wynik, który w przypadku Luigi’s Mansion 2 HD wygląda obiecująco.

Inne godne uwagi wyniki na wykresach

W innych miejscach Hogwarts Legacy przesunęło się o jedną pozycję w górę, obniżając pozycję EA Sports FC 24 o jedną pozycję, podczas gdy tytuły takie jak Mario Kart 8 Deluxe, Super Mario Bros. Wonder i Minecraft zajmują swoje zwykłe miejsca w pierwszej dziesiątce.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga również radzi sobie dobrze, szczególnie na Switchu, prawdopodobnie dzięki różnym zniżkom w sklepach, które dodają mu fajnego impulsu.

Oto pełne zestawienie 40 najlepszych tytułów z tego tygodnia wraz z podziałem platform dla wszystkich tytułów dostępnych na konsolach innych niż Switch.

[Compiled by GfK] < Wykresy z poprzedniego tygodnia

Czy kupiłeś coś nowego w tym tygodniu? Daj nam znać, co myślisz o najnowszych wykresach w komentarzach poniżej.

Źródło: www.nintendolife.com