Paper Mario: The Thousand-Year Door hitem na Switchu w 2024 roku – sprawdź liczby!

Paper Mario: The Thousand-Year Door: sprzedaż na Switchu rośnie w maju 2024 r

Sprzedaż gier

Paper Mario: The Thousand-Year Door po premierze na Switchu w maju 2024 r. zajmowało pierwsze miejsca na listach przebojów w Wielkiej Brytanii i Japonii. Właśnie udostępniono dane dotyczące premiery w USA. Według Circany (dawniej NPD) za pośrednictwem analityka branżowego Mata Piscatelli, gra zadebiutowała na drugim miejscu w „Top 20 najlepszych gier premium”, tuż za Ghost of Tsushima i tuż przed Call of Duty: Modern Warfare III (2023).

Wyprzedaż Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima wygenerował nieco większe przychody ze sprzedaży gier fizycznych i cyfrowych w porównaniu do samej sprzedaży fizycznej Paper Mario: The Thousand-Year Door (Nintendo nie jest wydawcą cyfrowym).

Inne gry Nintendo

Jedyną inną własną grą Nintendo, która znalazła się na liście 20 najlepiej sprzedających się gier w maju, był Mario Kart 8, który zajął 15. miejsce.

Sprzedaż na Switchu

Jeśli chodzi o „10 najlepiej sprzedających się gier” na Switch w maju, na pierwszym miejscu zadebiutował Paper Mario, na drugim miejscu znalazł się Mario Kart 8, a na drugim miejscu znalazł się Princess Peach: Showtime! na trzeciej pozycji.

Sprzedaż sprzętu

Wydatki na sprzęt do gier wideo spadły podobno o 40% rok do roku, przy czym „najbardziej znaczący” spadek na Switchu nastąpi w 2024 r. Główną różnicą w maju ubiegłego roku była premiera The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Jeśli jeszcze nie graliście w Paper Mario: The Thousand-Year Door, premiera na Switcha to świetna okazja, aby to sprawdzić. Możesz dowiedzieć się więcej o tym klasyku GameCube i jego aktualizacjach w naszej pełnej recenzji tutaj na Nintendo Life.

Czy kupiłeś Paper Mario: The Thousand-Year Door w maju? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com