Pakiet ciemnego kamuflażu dostępny od 24 listopada dla Rust Console Edition


Nowy pakiet ciemnego kamuflażu zostanie wprowadzony na rynek 24 listopada Edycja konsoli Rust i nie chcesz przegapić tego! Ten nowy ekskluzywny pakiet zapewnia jeden z najbardziej wyczekiwanych przez naszych graczy projektów skórek i zawiera 500 monet rdzy oraz dostęp do publicznej gałęzi testowej dla Edycja konsoli Rustgdzie będziesz mógł przetestować nadchodzącą zawartość, zanim zostanie ona wydana w głównej gałęzi gry.

Militarystyczny styl tego zestawu należy do ulubionych Edycja konsoli Rust, a ten nowy projekt jest zdecydowanie najbardziej pożądaną kombinacją kolorów, jaką kiedykolwiek mieliśmy. Ciemniejsze odcienie pozwalają graczom, którzy go używają, wtopić się w noc lub znaleźć osłonę w cieniu, będąc jednocześnie bardziej wyeksponowanymi pod słońcem lub pod jakimkolwiek innym źródłem światła. Niezależnie od przypadku, jest to zestaw, którego nie chcesz przegapić. Pakiet Dark Camo będzie dostępny w sklepie Xbox Store od 24 listopada w cenie 6,99 USD (cena może się różnić w zależności od regionu).


Wzrost mocy


Ponieważ uzyskasz dostęp do publicznej gałęzi testowej Edycja konsoli Rust jeśli kupisz pakiet ciemnego kamuflażu, równie dobrze możesz skorzystać z okazji i przetestować naszą najnowszą dostępną tam aktualizację zawartości, zwaną Power Surge. Ta nowa aktualizacja wprowadza do gry wiele zabawnych nowych elementów i całkowicie zmienia sposób Edycja konsoli Rust ma być odtwarzany przez dodanie energii elektrycznej do równania.

Nigdy więcej „magicznie” zasilanych gadżetów w Twojej bazie! Dzięki Power Surge każdy będzie musiał znaleźć źródło energii (słoneczne lub wiatrowe), aby zasilić wszystkie komponenty elektryczne swojej bazy, w tym (ale nie tylko) światła, wieżyczki i niektóre pułapki. Otwiera to drzwi do wielu eksperymentów i niesamowitych nowych projektów podstawowych z nowymi komponentami, które można zautomatyzować, aby stworzyć niesamowite nowe pułapki i/lub systemy.


Aktualizacja 1.55


Wraz z comiesięcznym wymazywaniem w listopadzie wydaliśmy również aktualizację 1.55, która przyniosła ze sobą kilka znaczących zmian w grze, takich jak ulepszenia dotyczące nieprawidłowych strzałów, które czasami się zdarzają, różne poprawki dźwięku i ulepszenia animacji wizualnych dla naukowców NPC. Ta aktualizacja zapewni graczom solidniejsze wrażenia w porównaniu z comiesięcznym czyszczeniem w grudniu, podczas którego mamy jeszcze wiele niespodzianek do ujawnienia. Koniecznie odwiedź sekcję aktualności na stronie rust.double11.com, aby dowiedzieć się więcej o tym, co wkrótce się pojawi. Do zobaczenia na wyspie!

Edycja konsoli Rust

Xbox Live

Edycja konsoli Rust

Double Eleven spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


783

49,99 USD

Witamy w Ruście. Jedynym celem w grze Rust jest przetrwanie – pokonaj głód, pragnienie i zimno. Rozpal ogień. Zbudować schronienie. Zabijaj zwierzęta. Chroń się przed innymi graczami.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/11/23/dark-camo-pack-now-available-in-rust-console-edition/