Overwatch 2 — Wydarzenie Zimowa Kraina Czarów 2022


Dołącz do bohaterów Overwatch – pędząc przez śnieg w tegorocznej Zimowej Krainie Czarów! To zimowe wydarzenie zawiera nowe tryby zręcznościowe, elementy kosmetyczne, darmowe nagrody i mnóstwo dobrej zabawy. The Overwatch Drużyna przygotowała słodką świąteczną ucztę dla graczy! Od teraz do 2 stycznia możesz zdobyć zupełnie nową skórkę Gingerbread Legendary Bastion za jedną Overwatch Moneta.

Jeśli jesteś nowy Overwatch 2 i nie mają żadnych Overwatch Monety jeszcze, oto fajna wskazówka: ukończenie cotygodniowych wyzwań w grze zostanie nagrodzone Overwatch Monety za darmo! Dzięki naszym przyjaciołom z firmy Microsoft możesz teraz wymieniać punkty Microsoft Reward Points na monety Overwatch.


Przegląd Zimowej Krainy Czarów


Graj w ograniczone czasowo tryby gry zręcznościowej, takie jak Mei’s Snowball Offensive, Yeti Hunter, Snowball Deathmatch i Freeze Thaw Elimination, od teraz do 4 stycznia. Ukończ wyzwania wydarzenia, aby zdobyć specjalne zimowe ozdoby na broń, graffiti, ikony graczy i nie tylko – w tym Epicka skórka Brigitte Królowa Lodu.

Wydarzenie Overwatch 2 Zimowa kraina czarów 2022

Tryby zręcznościowe w Zimowej Krainie Czarów


Tegoroczna Zimowa Kraina Czarów zawiera kilka lodowych trybów zręcznościowych! Pierwszym grywalnym trybem podczas wydarzenia jest Mei’s Snowball Offensive. Strzelaj śnieżkami, aby znokautować przeciwników w eliminacjach 6 na 6 lub 8-osobowym zestawie zasad Deathmatch FFA.

Wydarzenie Overwatch 2 Zimowa kraina czarów 2022

Następnym dostępnym trybem będzie Mei’s Yeti Hunt, bójka 5 na 1 z bossem rajdowym. Zespół pięciu graczy Mei musi współpracować, aby zastawić pułapki i zamrozić szalejącego Yeti, który kradnie jedzenie z lokalnej wioski. Uważaj, jeśli ukradnie zbyt dużo mięsa, wpadnie w szał i szybko zniszczy twoją drużynę. Strategicznie i ostrożnie zastawiaj pułapki, aby złapać Yeti!

Ostatnim trybem będzie Freezethaw Elimination. Gracze muszą wyeliminować wszystkich przeciwników, zamrażając ich na stałe. Wspieraj kolegów z drużyny i przywróć ich do walki, przywracając ich do życia!

Wydarzenie Overwatch 2 Zimowa kraina czarów 2022

Czekamy na więcej Twitch Drops!


Oglądaj swoje ulubione Overwatch 2 streamerów, którzy umożliwili dropowanie na Twitchu od 25 grudnia do 4 stycznia, aby zdobyć kolorowe i świąteczne elementy kosmetyczne.

Oglądanie przez 2 godziny nagrodzi cię zwycięską pozą D.Va, a oglądanie przez dodatkowe 4 godziny nagrodzi cię legendarną skórką Sleighing D.Va! Upewnij się tylko, że Twoje konto Battle.net jest połączone z kontem Twitch.

Wydarzenie Overwatch 2 Zimowa kraina czarów 2022

Nagrody za logowanie w Winter Wonderland


Zaloguj się do Overwatch 2 za darmo, aby otrzymać specjalny prezent od drużyny: ozdobę broni Świąteczny Wianek i ikonę gracza 2023. Ciesz się świątecznymi wyzwaniami, aby zdobyć jeszcze więcej darmowych nagród – w tym epicką skórkę Brigitte Królowa Lodu.

Pędźcie więc przez śnieg i zgarnijcie skórkę Legendary Gingerbread Bastion jeden Overwatch moneta. Zdobądź darmowe prezenty za logowanie do Winter Wonderland, ciesz się sezonowymi wyzwaniami, a darmowe nagrody będą dostępne do 3 stycznia.

Wesołych Świąt od Overwatch 2 Zespół!


Overwatch® 2

Xbox Live

Overwatch® 2

Rozrywka Blizzarda


1996

Overwatch 2 to stale ewoluująca, bezpłatna, zespołowa gra akcji osadzona w optymistycznej przyszłości, w której każdy mecz to ostateczna bitwa 5 na 5 na polu bitwy. Połącz siły ze znajomymi i zanurz się w odświeżoną rozgrywkę PvP jako skaczący w czasie bojownik o wolność, porywający DJ na polu bitwy lub jeden z ponad 30 innych wyjątkowych bohaterów, walczących na całym świecie. 36 BOHATERÓW, 23 MAPY I 6 TRYBÓW GRY Poprowadź szarżę, zaatakuj wrogów lub pomóż sojusznikom jako jeden z 36 różnych bohaterów. Weź ich do walki na 23 futurystycznych mapach inspirowanych prawdziwymi lokacjami i opanuj sześć wyjątkowych trybów gry. SEZON DRUGI JUŻ TRWA Nowi bohaterowie, mapy i tryby gry będą dodawane w sezonowych aktualizacjach co dziewięć tygodni. Wskocz do Sezonu Drugiego, aby odblokować najnowszego bohatera, Ramattrę, i ponad 20 poziomów zupełnie darmowych nagród w Przepustce Bitewnej. Kup Przepustkę Bitewną Premium, aby odblokować jeszcze więcej nagród kosmetycznych, w tym zupełnie nową skórkę Mythic Zeus Junker Queen, legendarne skórki, graffiti, kwestie głosowe, ozdoby na broń i wiele więcej! Numer telefonu komórkowego musi być powiązany z kontem Battle.net, aby móc grać w Overwatch.

Overwatch® 2: Pakiet punktów obserwacyjnych

Xbox Live

Overwatch® 2: Pakiet punktów obserwacyjnych

Blizzard Entertainment Inc.


12372

Zdobądź przewagę dzięki Overwatch® 2: Watchpoint Pack, głównej bazie nowych wrażeń z gry. Pakiet zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć dzień 1! Pakiet zawiera następującą zawartość w grze Overwatch® 2: Przepustkę bojową premium sezonu pierwszego, 7 legendarnych skórek (w tym 2 zupełnie nowe skórki Space Raider), 5 epickich skórek, 2000 monet Overwatch i ikonę gracza Overwatch® 2.* Z Karnet bojowy premium sezonu pierwszego umożliwia odblokowanie ponad 80 poziomów nagród, w tym Mythic Cyber ​​Demon Genji, Legendary Hinotori Kiriko i nie tylko. Dodatkowo, jako posiadacz Karnetu Bojowego Premium Sezonu 1, automatycznie uzyskasz dostęp do najnowszego bohatera Overwatch, Kiriko!** Zawiera natychmiastowy dostęp do Overwatch Legendary Edition. *Przedmioty zostaną przyznane graczom, którzy kupili pakiet punktów obserwacyjnych Overwatch® 2 w momencie premiery Overwatch® 2, rzeczywista data może ulec zmianie. **Przepustka bitewna sezonu pierwszego dotyczy tylko sezonu pierwszego i nie zapewnia dostępu do żadnej przyszłej przepustki bojowej ani zawartości sezonowej/na żywo. Sezon pierwszy rozpocznie się wraz z Overwatch® 2 w październiku 2022 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://playoverwatch.com. Numer telefonu komórkowego musi być powiązany z kontem Battle.net, aby móc grać w Overwatch.

Uwaga redaktora: Zaktualizowano post, aby zawierał szczegółowe informacje na temat legendarnej oferty skórek Piernikowego Bastionu.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/12/20/overwatch-2-winter-wonderland-event-2022/