Overwatch 2 – ujawniono rozgrywkę z Maugą.

W Overwatch 2 odkryto nowy błąd

Gracze Overwatch 2 odkryli dziwny błąd, który zasadniczo więzi graczy pod niewidzialną ścianą, uniemożliwiając im poruszanie się i narażając ich na konkurencję.

Problem, który istnieje już od jakiegoś czasu, dotyka przede wszystkim graczy na mapie Colosseo, powodując ich uwięzienie. Bez pomocy postaci takich jak Lifeweaver lub zdolności ruchowych Mei, które pomogą im wydostać się z pozycji, pozostaną w pułapce.

Nierozwiązane pytanie Blizzarda

Pomimo tego, że wielu graczy zgłaszało, że utknęli dokładnie w tym samym miejscu, co różni gracze, wydaje się, że Blizzardowi nie udało się jeszcze rozwiązać problemu. „Widziałem tę konkretną lokalizację cztery razy w tym subskrypcie i nie sprawdzam zbyt aktywnie. To musi być dość powszechny problem” – powiedział jeden z graczy.

„Utknąłem tam jako Moira!” » potwierdził kolejny (dzięki, GameRant). „Stało się to pod koniec mojego meczu konkurencyjnego. Byłem taki zły, lol. »

Odkrycie 39. bohatera Maugi w Overwatch 2

Blizzard rozpoczął ceremonię otwarcia BlizzConu od małej eksplozji Overwatch 2, obejmującej ujawnienie 39. bohatera serii, uzbrojonego w karabin maszynowy czołgu Mauga.

Oświadczenie Maugi nie było wielkim zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że nieświadomie miał on ujawnienie przed pokazem na kanale informacyjnym eShop Switcha, ale jak widać w jego zwiastunie Revelation, Mauga – co w języku samoańskim oznacza „górę” – jest uzbrojony w dwa karabiny maszynowe: pieszczotliwie zwane Gunny i Cha-Cha.

Źródło: www.eurogamer.net