Overwatch 2: Sprawdź skórkę współpracy Kiriko One-Punch Man (i jak powstała)


Xbox Wire może ujawnić wyłącznie jedną z nich Overwatch 2nadchodzące skórki współpracy One-Punch Mana – wspieraj bohatera Kiriko w postaci Straszliwego Tornada. Legendarna skórka jest częścią szerszej współpracy pomiędzy Overwatch 2 i One-Punch Man, który widział już Pięść Zagłady ujawnioną w skórce oparty na samym tytułowym superbohaterze, Saitamie.

Skórka Legendary Terrible Tornado – Kiriko będzie dostępna w pakiecie, dostępnym za 2100 monet w Overwatch 2 sklep w grze. Zestaw zawiera legendarną skórkę, niesamowicie imponującą zwycięską pozę oraz wizytówkę Straszliwe tornado. Skórka – i reszta współpracy One Punch Man – będzie dostępna od 7 marca do 6 kwietnia.

To pierwsza tak duża współpraca w grze Overwatch od inspirowanej LEGO skórki Bastion w 2019 roku i spotkałem się z dyrektorem artystycznym, Dionem Rogersem, aby dowiedzieć się, jak doszło do tej nieoczekiwanej współpracy:

„To coś, co chcieliśmy zrobić od jakiegoś czasu” — zaczyna. „Wiesz, Overwatchstyl graficzny jest rodzajem mariażu estetyki i wartości Zachodu i Wschodu – jest trochę anime Overwatch. Jako fani anime szukaliśmy więc partnera do współpracy. Przyjrzeliśmy się różnym studiom, a kiedy pojawił się One-Punch Man, było zaskakujące, jak wiele osób w zespole znało anime, uwielbiało je, oglądało. Aaron Keller, nasz reżyser gry, doskonale zna wszystkie postacie i rzeczy od tyłu do przodu.

„Więc to było dość zaskakujące. Uznaliśmy, że to świetny pomysł, ponieważ zespół byłby bardzo podekscytowany tym pomysłem – ponieważ zespół znał anime tak dobrze i byli tak podekscytowani, że w tym momencie naprawdę poczuli, że to właściwe dopasowanie.

Rogers się nie mylił. Mówi, że współpraca była tak popularna w studiu, że już na pierwszym spotkaniu zespołu w tej sprawie artysta postaci dla skórki Saitama – Doomfist zaczął rysować projekty podczas wezwania i wkrótce potem je udostępniał. Jeśli chciałeś wiedzieć, jak bardzo zespół Overwatch lubi One Punch Mana, weź pod uwagę fakt, że Doomfist miał linię głosową nawiązującą do serialu przez lata – „Jeden cios to wszystko, czego potrzebuję” – zanim powstał ten crossover. „Tak, byliśmy zainspirowani” — śmieje się Rogers, kiedy o to pytam.

Obraz skórki Kiriko do Overwatch 2

A co konkretnie z kostiumem Kiriko? Terrible Tornado jest niezwykle potężną medium w świecie One-Punch Man i ma własną, odrębną osobowość. Co sprawiło, że Kiriko nadawała się do założenia kostiumu?

„Częścią wyzwania związanego z wprowadzeniem niektórych bohaterów jest w zasadzie [because of] zmiana sylwetki. Więc jeśli chodzi o rozgrywkę, musimy być ostrożni. Doomfist, na przykład: jako Saitama zyskuje pelerynę. Doomfist, nigdy nie dajemy mu peleryny, w żadnej ze skórek, aby jego sylwetka – kształt, do którego gracze są przyzwyczajeni – pozostała. Dlatego byliśmy bardzo ostrożni, kiedy to stosowaliśmy.

„Kiriko – oprócz tego, że potrzebuje więcej skórek, ponieważ jest nową bohaterką w grze – pasuje do sylwetki [Terrible Tornado] całkiem dobrze. Więc wydawało się, że to naturalny wybór – mogliśmy zrobić jej fryzurę, ale wiele podstawowych sylwetek Kiriko pochodzi z jej spódnicy, małych skośnych części jej ubrania. Mogliśmy więc zachować ten wygląd podczas przechwytywania [Terrible Tornado] w formie cosplayu”.

Rogers porusza interesujący punkt dotyczący tej współpracy – w większości gier można by założyć, że bohaterowie byli do tego stworzeni Być wersja postaci One-Punch Man, ale w Overwatch 2przebieranie się jak oni.


„Nasi bohaterowie są w zasadzie świadomi anime i też są fanami. I przebierają się za bohaterów”.


„Takie jest nasze podejście; że nasi bohaterowie są w zasadzie świadomi anime i też są fanami. I przebierają się za bohaterów. Więc kiedy widzisz Doomfista w stroju Saitamy, on też jest fanem.

Rodzi to pytanie – czy to jednorazowy przypadek, czy możemy zobaczyć więcej kolaboracji w stylu cosplayu Overwatch 2 w przyszłości?

„Zdecydowanie chcemy z czasem nawiązać więcej współpracy, ale przy odpowiedniej okazji [because] dotarcie tutaj zajęło nam dużo czasu – miejmy nadzieję, że nie zajmie nam to tyle czasu przy następnym. Ale naszym celem jest zrobić więcej. To była świetna zabawa dla zespołu. To zaskakujące, myślę, że nasze podejście pokrywa się z Overwatch bardzo dobrze.”

„A w nowej grze podoba mi się to, że jest sezonowa, mamy teraz sezonową kadencję. Pozwoli nam to realizować więcej takich rzeczy, ponieważ ukierunkowaliśmy sezony, w które możemy je podłączyć. ”

Obraz skórki Kiriko do Overwatch 2

Nie mogę pozwolić Rogersowi odejść bez pytania o oczywistą kontynuację: jaka byłaby jego wymarzona współpraca po zakończeniu One Punch Man? „O tak. Dragon Ball – to jeden z nich. Faktycznie, uliczny wojownikchciałbym połączyć z uliczny wojownik w pewnym momencie.” Mamy nadzieję, że jedno (lub oba!) nastąpi wkrótce.

Overwatch 2 jest już dostępna na Xbox Series X|S i Xbox One. Wydarzenie współpracy w Overwatch, w tym skórka Legendary Terrible Tornado – Kiriko, rozpocznie się 7 marca i potrwa do 6 kwietnia.

Overwatch® 2

Xbox Live

Overwatch® 2

Rozrywka Blizzarda


2001

Overwatch 2 to stale ewoluująca, darmowa, zespołowa gra akcji osadzona w optymistycznej przyszłości, w której każdy mecz to ostateczna bitwa 5 na 5 na polu bitwy. Połącz siły ze znajomymi i zanurz się w odświeżoną rozgrywkę PvP jako skaczący w czasie bojownik o wolność, porywający DJ na polu bitwy lub jeden z ponad 30 innych wyjątkowych bohaterów, walczących na całym świecie. CIĄGLE EWOLUUJĄCY BOHATEROWIE, NOWE MAPY, NOWE SPOSOBY ROZGRYWKI I WYJĄTKOWE KOSMETYKI! Poprowadź szarżę, zastaw zasadzkę na wrogów lub pomóż sojusznikom jako jeden z wyróżniających się bohaterów Overwatch. Zabierz ich do walki na 24 futurystycznych mapach inspirowanych prawdziwymi lokacjami i opanuj wiele unikalnych trybów gry. SEZON TRZECI JUŻ TRWA Nowi bohaterowie, mapy i tryby gry będą dodawane w sezonowych aktualizacjach co dziewięć tygodni. Wskocz do Sezonu Trzeciego, aby odkrywać nowe tereny na najnowszej mapie ANTARCTICA i ponad 20 poziomów całkowicie darmowych nagród w Przepustce Bitewnej. Kup Przepustkę Bitewną Premium, aby odblokować dodatkowe 60 poziomów nagród kosmetycznych, w tym zupełnie nową skórkę Mythic Kiriko, legendarne skórki, graffiti, kwestie głosowe, ozdoby na broń i nie tylko! Numer telefonu komórkowego musi być powiązany z kontem Battle.net, aby móc grać w Overwatch.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/03/02/overwatch-2-kiriko-one-punch-man-skin/