Overwatch 2: Sezon 2 jest już dostępny


Streszczenie

  • Najnowszy czołgista, Ramattra, dołącza do walki w sezonie 2
  • Wskocz na nową mapę Klasztor Shambali i poznaj ulubione powracające mapy, w tym Rialto i Blizzard World
  • Przygotuj się na wydarzenia sezonowe, takie jak Zimowa Kraina Czarów, Bitwa o Olimp i Księżycowy Nowy Rok

Zagraj w nowy czołg Ramattra i przeprowadź bitwę do klasztoru Shambali. Walcząc o lepszą przyszłość dla wszystkich Omników, Ramattra dołącza Overwatch 2 jako jego najnowszy Bohater. Ramattra może całkowicie zmieniać formy jako część swojego zestawu podstawowego, pierwszego dla każdego Overwatch Czołgowy bohater i sprawia, że ​​każda chwila jest inna dzięki swoim umiejętnościom i stylowi gry.

Odwiedź dom Zenyatty i Ramattry w klasztorze Shambali, najnowszej mapie Escort. Wspinaj się po krętej ścieżce, którą kroczą niezliczone omniki, które szukały schronienia i przewyższają przeciwników dzięki mistrzowskim umiejętnościom.


Aktualizacje balansu bohaterów


W nowym sezonie dla Overwatch 2odnieśliśmy się do niektórych opinii, które otrzymaliśmy od społeczności, aby wprowadzić większą równowagę bohaterów do rywalizacji.

Najpierw dostosujemy śmiertelność działka szynowego Sojourn. Gracze mieli trudności z osiągnięciem najwyższych poziomów rang Rywalizacji, jeśli nie mieli takich samych umiejętności mechanicznych jak gracze Sojourn. Będziemy zachęcać graczy do wykorzystywania wysokiej mobilności Sojourn do niszczycielskich trafień z bliskiej odległości.

Kolejnym bohaterem, który otrzymał kilka poważnych zmian, jest Pięść Zagłady. Chociaż rdzeń stylu gry pozostanie taki sam dla jego tożsamości bohatera, nowe aktualizacje pomogą Pięści Zagłady lepiej wspierać pierwszą linię drużyny.

Ponadto spodziewajcie się pewnych zmian w Ana, Bastion, Junker Queen, Kiriko, Mercy i Symettra, które będą dostępne od dzisiaj.


Klasyczne, ulubione przez fanów lokalizacje


Gracze mogą nie tylko zagłębić się w najnowszą mapę, Klasztor Shambali, ale także powrócić do ulubionych map fanów z przeszłości i zobaczyć inne lokalizacje w nowym świetle. Odwiedź malownicze miasteczko Rialto lub skorzystaj z przejażdżek w Blizzard World, najbardziej epickim miejscu na ziemi. Oasis i Nepal mają teraz różne pory dnia, w których gracze mogą walczyć, podczas gdy mapy Hollywood i Watchpoint: Gibraltar są rotowane.

Overwatch 2 - Sezon 2

Nowa przepustka bojowa mitologii greckiej i tryb Bitwa o Olimp


Bogowie i legendy z mitologii greckiej są motywem przewodnim sezonu 2. Graj na swój sposób przez przepustkę bitewną lub przejdź na przepustkę bojową premium, aby zdobyć jeszcze wspanialsze mitologiczne nagrody, takie jak legendarny Posejdon Ramattra, legendarny Hades Fara i zupełnie nowy Skórka mitycznej królowej Zeusa Junkera. Ta mityczna skórka zawiera nowe modyfikacje, modele broni, kwestie dialogowe i efekty specjalne.

Różnorodni bohaterowie zostaną obdarzeni boskimi mocami w naszym zupełnie nowym trybie gry, Bitwa o Olimp! Zagraj w ograniczone czasowo wydarzenie, które rozpocznie się od 5 do 19 stycznia i wypatruj nowych skórek przez cały sezon, które mogą dać ci wyobrażenie o tym, co nadchodzi!

Overwatch 2 - Sezon 2

Wydarzenia ograniczone czasowo i Twitch Drops


Przygotuj się na trzy ograniczone czasowo wydarzenia w tym sezonie! Oprócz Bitwy o Olimp, klasyczne wydarzenia Zimowa Kraina Czarów i Nowy Rok Księżycowy powrócą z ulubionymi przez fanów trybami z jeszcze większą liczbą sezonowych nagród do zdobycia. Możesz zdobyć nowe skórki z każdego wydarzenia, po prostu grając w grę i wypełniając wyzwania wydarzenia! Zdobądź epicką Królową Lodu Brigitte w Zimowej Krainie Czarów, legendarne Skrzydlate Zwycięskie Miłosierdzie w Bitwie o Olimp i legendarne Echo Kkachi w Księżycowym Nowym Roku. Winter Wonderland odbędzie się od 13 grudnia do 4 stycznia, a Nowy Rok Księżycowy będzie można przeżyć od 17 stycznia do 1 lutego!

Zdobądź jeszcze więcej nagród z sezonu 2, oglądając Overwatch 2 streamerów, którzy włączyli dropy na Twitchu. Wypatruj legendarnej skórki Ramttra i wielu innych upominków Twitcha w tym sezonie.

Overwatch 2 - Sezon 2

Wyzwania bohaterów


Opublikowaliśmy nową funkcję Wyzwań Bohaterów, z którymi możesz się zmierzyć do odblokuj bohaterów, których jeszcze nie zdobyłeś. Wybierając wyzwanie bohatera, którego chcesz odblokować, zostaniesz umieszczony na poligonie, dzięki czemu możesz nauczyć się grać bohaterem i ostatecznie pokonać wyzwania wymagające zwycięstwa Overwatch Gry.

Jeśli szukasz szybszego sposobu na odblokowanie bohatera bez udziału w wyzwaniach bohaterów, możesz je kupić w sklepie w grze, aby uzyskać natychmiastowy dostęp. Dla wszystkich Overwatch 1 właścicieli, możesz otrzymać trzy nowe Overwatch 2 bohaterów Sojourn, Junker Queen i Kiriko po prostu logując się do gry! Ta premia bohatera zakończy się wraz z początkiem sezonu 3, więc pamiętaj, aby się wcześniej zalogować.


Overwatch® 2

Xbox Live

Overwatch® 2

Rozrywka Blizzarda


2010

Overwatch 2 to stale ewoluująca, bezpłatna, zespołowa gra akcji osadzona w optymistycznej przyszłości, w której każdy mecz to ostateczna bitwa 5 na 5 na polu bitwy. Połącz siły ze znajomymi i zanurz się w odświeżoną rozgrywkę PvP jako skaczący w czasie bojownik o wolność, porywający DJ na polu bitwy lub jeden z ponad 30 innych wyjątkowych bohaterów, walczących na całym świecie. 36 BOHATERÓW, 23 MAPY I 6 TRYBÓW GRY Poprowadź szarżę, zaatakuj wrogów lub pomóż sojusznikom jako jeden z 36 różnych bohaterów. Weź ich do walki na 23 futurystycznych mapach inspirowanych prawdziwymi lokacjami i opanuj sześć wyjątkowych trybów gry. SEZON DRUGI JUŻ TRWA Nowi bohaterowie, mapy i tryby gry będą dodawane w sezonowych aktualizacjach co dziewięć tygodni. Wskocz do Sezonu Drugiego, aby odblokować najnowszego bohatera, Ramattrę, i ponad 20 poziomów zupełnie darmowych nagród w Przepustce Bitewnej. Kup Przepustkę Bitewną Premium, aby odblokować jeszcze więcej nagród kosmetycznych, w tym zupełnie nową skórkę Mythic Zeus Junker Queen, legendarne skórki, graffiti, kwestie głosowe, ozdoby na broń i wiele więcej! Numer telefonu komórkowego musi być powiązany z kontem Battle.net, aby móc grać w Overwatch.

Overwatch® 2: Pakiet punktów obserwacyjnych

Xbox Live

Overwatch® 2: Pakiet punktów obserwacyjnych

Blizzard Entertainment Inc.


11802

Zdobądź przewagę dzięki Overwatch® 2: Watchpoint Pack, głównej bazie nowych wrażeń z gry. Pakiet zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć dzień 1! Pakiet zawiera następującą zawartość w grze Overwatch® 2: Przepustkę bojową premium sezonu pierwszego, 7 legendarnych skórek (w tym 2 zupełnie nowe skórki Space Raider), 5 epickich skórek, 2000 monet Overwatch i ikonę gracza Overwatch® 2.* Z Karnet bojowy premium sezonu pierwszego umożliwia odblokowanie ponad 80 poziomów nagród, w tym Mythic Cyber ​​Demon Genji, Legendary Hinotori Kiriko i nie tylko. Dodatkowo, jako posiadacz Karnetu Bojowego Premium Sezonu 1, automatycznie uzyskasz dostęp do najnowszego bohatera Overwatch, Kiriko!** Zawiera natychmiastowy dostęp do Overwatch Legendary Edition. *Przedmioty zostaną przyznane graczom, którzy kupili pakiet punktów obserwacyjnych Overwatch® 2 w momencie premiery Overwatch® 2, rzeczywista data może ulec zmianie. **Przepustka bitewna sezonu pierwszego dotyczy tylko sezonu pierwszego i nie zapewnia dostępu do żadnej przyszłej przepustki bojowej ani zawartości sezonowej/na żywo. Sezon pierwszy rozpocznie się wraz z Overwatch® 2 w październiku 2022 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://playoverwatch.com. Numer telefonu komórkowego musi być powiązany z kontem Battle.net, aby móc grać w Overwatch.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/12/07/overwatch-2-season-2-is-now-live/