Overwatch 2, Nier: Automaty, Shovel Knight Dig, Railgrade i więcej | Wszystkie rzeczy Nintendo


W tym tygodniu na All Things Nintendo przedstawiamy lekkie wiadomości i dużo wrażeń i recenzji. Najpierw Wesley LeBlanc dołącza do programu, aby porozmawiać o kilku szybkich wiadomościach i przedstawić swoją recenzję Shovel Knight Dig. Następnie Marcus Stewart dołącza do Briana, gdy obaj przedstawiają mnóstwo gier, w tym Overwatch 2, Nier: Automata, Railgrade, Dorfromantik, Tinykin, Let’s Build a Zoo, Tunic i Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion.

Jeśli chcesz śledzić osoby z tego odcinka na Twitterze, kliknij następujące linki: Brian Shea (@brianpshea), Wesley LeBlanc (@LeBlancWes), Marcus Stewart (@MarcusStewart7)

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i przedstawiać wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia najbardziej rozpoznawalnej marki w branży. Każdego tygodnia do Briana dołączają różni goście, aby porozmawiać o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte skarby w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. W każdy piątek pojawia się nowy odcinek!

Koniecznie zasubskrybuj All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastowej. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify i Google Podcasts.


00:00:00 – Wprowadzenie
00:02:03 – Wiglett ogłoszony dla Pokémon Scarlet i Violet
00:04:57 – Harvestella Info Dump
00:08:43 – Gangi Dragon Quest Treasures
00:10:39 – Recenzja Shovel Knight Dig
00:19.40 – Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion Preview
00:27:21 – Overwatch 2 Recenzja w toku
00:59:14 – Dorfromantik Recenzja
01:07:28 – Impresje kolejowe
01:11:57 – Zbudujmy wrażenia z zoo
01:18:33 – Przegląd tuniki
01:23:46 – Nier: Automata Impresja
01:29:32 – Tinykin Recenzja
01:38:04 – Ostateczny ranking: Gry typu spin-off
01:48:03 – Klejnot tygodnia w eShopie: Lumines Remastered


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz wysłać e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, tweetując do Briana (@Brianpshea) lub dołączając do urzędnika Informator gry Serwer Discord. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gry Kanał Twitcha. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Community Spaces”.


Jeśli chodzi o inny podcast Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który opisuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/09/30/overwatch-2-nier-automata-shovel-knight-dig-railgrade-and-more-all-things-nintendo