Outshine jest jak pisanie umarłych połączonych z FezOutshine to Typing of the Dead autorstwa Rez, który łączy kolorową i wielokątną grafikę z szybkim pisaniem na klawiaturze.

Grasz jako Hue, który musi walczyć z wrogami, pokonać bossów i pokonać pułapki w niebezpiecznym cyberświecie. Gracze poruszają się po torze poruszającym się między pasami, walcząc z wrogami nad i pod nimi. Pisząc dokładnie i szybko, możesz gromadzić punkty i mnożniki, a także wysoki wynik w tabeli liderów. Hue może również zyskać specjalne zdolności, takie jak rozprzestrzenianie piorunów, aby porażać wrogów. Nawet z tymi dodatkami do gry potrzebujesz tylko klawiatury.

Outshine ma 18 poziomów osadzonych wokół trzech różnych wirtualnych światów. Możesz także bawić się modyfikatorami, takimi jak autopilot, nieskończone umiejętności i lustrzane słowa, aby ułatwić grę lub zapewnić dodatkowe wyzwanie. Możesz nawet ćwiczyć w alternatywnych układach klawiatury, takich jak Azerty, Qwertz lub Dvora. Dostępnych jest wiele języków, w tym angielski, francuski, włoski, niemiecki i hiszpański. Więcej lokalizacji, w tym japoński, koreański, chiński (uproszczony), portugalski (Brazylia), rosyjski i polski, są w drodze. W funkcjach ułatwień dostępu gra jest dostarczana z czcionką Open Dyslexic i trybem wizualnym dla daltonistów.

Outshine jest już dostępne na Steamie za 13 USD. Deweloper Flying Cactus stworzył kilka innych gier skoncentrowanych na typowaniu, w tym Epistory i Nanotale.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/outshine-is-like-typing-of-the-dead-fused-with-fez/1100-6508889/?ftag=CAD-01-10abi2f