Otwarta beta Battlefield 2042 | Nowa rozgrywka dzisiaj


Battlefield 2042 może nie zostać wydany do nowo opóźnionej daty 19 listopada, ale to nie znaczy, że fani muszą czekać ponad miesiąc, aby zagrać w tę kontynuację kultowej serii. Deweloper DICE otwiera bramy nieco wcześniej i pozwala graczom przetestować jedną z największych strzelanek tego roku podczas otwartej bety w tym tygodniu. Po zagraniu w grę na niedawnym wydarzeniu prasowym możemy potwierdzić, że Battlefield 2042 jest dziki. Surfowaliśmy po ogromnym tornado, użyliśmy haka do wytarcia oddziału na dachu i ostatecznie odeszliśmy od mojej zapowiedzi, chcąc zagrać w otwartą betę.

Zanim cała publiczność zacznie się bawić, jedyny Alex Van Aken miał okazję wcześnie zapoznać się z wersją beta i ma dla Was świeże wrażenia w tym odcinku New Gameplay Today. Nadzwyczajny edytor wideo korzysta z okazji, aby pochwalić się imponującymi umiejętnościami snajperskimi, a także omawia, jak działa każda klasa i jakie były jego najważniejsze wydarzenia podczas gry wieloosobowej. Ale wtedy Van Aken robi to, czego zwykle nie mogliśmy zrobić w odcinku NGT. Odsuwa się na bok i pozwala, by rozgrywka mówiła sama za siebie. Van Aken rzuca się na konkurencję za pomocą porywającej linki z hakiem, dokonuje zniszczeń pojazdów, a nawet przekonuje się, jak fajnie może być wjechać w samo serce tornada.

Jeśli podobał Ci się film i jesteś podekscytowany nadchodzącą premierą Battlefield 2042 na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i PC, koniecznie sprawdź szczegóły otwartej bety i zobacz, jak Battlefield Portal Pracuje.

Aby uzyskać więcej ekscytujących zapowiedzi gier, w tym spojrzenia na Marvel’s Guardians of the Galaxy, Far Cry 6 i Jurassic World Evolution 2, polub, udostępnij i zasubskrybuj na naszej stronie YouTube. Dziękujemy za oglądanie i koniecznie daj nam znać przed końcem roku, w którą strzelankę z perspektywy pierwszej osoby najbardziej lubisz grać!Source : https://www.gameinformer.com/preview/2021/10/06/battlefield-2042-open-beta-new-gameplay-today