Oto zwiastun fanów „remake” Super Mario z Chrisem PrattOdwieczny fan Nintendo postanowił stworzyć realistyczny remake Super Mario Bros i opublikował na YouTube zwiastun w stylu filmowym, aby udokumentować swoją najnowszą aktualizację.

YouTuber, który wrzucił swoje filmy na kanał Re-Imagined Games, rozpoczął pracę nad remake’iem ponad dwa miesiące temu.

Aby stworzyć grę, musieli nauczyć się silnika Unreal Engine 5 z zerowym doświadczeniem w tworzeniu gier wideo.

Zwiastun fabularny Mario + Rabbids Sparks of Hope.

Re-Imagined Games przesłało na początku tego tygodnia filmowy zwiastun remake’u i kilka materiałów z rozgrywki, które umieściłem poniżej.


Zwiastun Super Mario Remake.

Super Mario Remake – pierwsze spojrzenie na rozgrywkę.

Osoba stojąca za Re-Imagined Games jest profesjonalnym artystą cyfrowym i zdecydowanie wykonała świetną robotę, aby Mario Chrisa Pratta wyglądał realistycznie. Ale sam zwiastun jest również doskonale wykonany, wraz ze scenariuszem w stylu Honest Trailers i głosem, który brzmi podejrzanie jak Jon Bailey ze sławy Honest Trailers.

Prawie wszystko w tej grze zostało wykonane od zera, w tym model 3D Chrisa Pratta, niestandardowe aktywa o surowym wyglądzie „realizmu”, a także niestandardowy model postaci i animacje ruchów Pratt-io. Więcej szczegółów na temat ich procesu uczenia się można znaleźć w tym filmie z lipca.


Przeróbka Super Mario Bros, z udziałem Chrisa Pratta!

Ich następna aktualizacja będzie zawierać Jacka Blacka jako Bowsera, a potem planowany jest grywalny Charlie Day jako Luigi. Mam nadzieję, że nadal będą się dobrze bawić, ucząc się i dodając więcej do gry, ponieważ ten fakt naprawdę pojawia się, gdy oglądasz ich filmy i widzisz postęp w grze.

Źródło : https://www.eurogamer.net/heres-a-fan-trailer-for-a-super-mario-remake-with-chris-pratt