Oto, co nadchodzi w Xenoblade Chronicles 3 Przepustka rozszerzająca Wave 2


Zdjęcie: Nintendo / Monolith Soft

Fala 2 Przepustki Rozszerzeń do Xenoblade Chronicles 3 ma nadejść jutro, 13 października. I chociaż Nintendo i Monolith Soft do tej pory nie znały szczegółów, wiemy o kilku rzeczach, które pojawią się wraz z aktualizacją.

Perfectly Nintendo zebrało wszystkie informacje dotyczące Wave 2, a my podsumujemy dla Ciebie ważne części, abyś wiedział, na co zwrócić uwagę w Ionios od 13 października (lub 14 października w Europie i Japonii).

Tryb bitwy wyzwań

Bitwy wyzwań powracają z Xenoblade Chronicles 2, podobnie jak Archsage Nopon. Musisz udać się do Krainy Wyzwania, do której możesz przejść przez portal w Llyn Nyddwr w Ribbi Flats w regionie Fornis. Teleportuj się do obozu Llyn Nyddwr, a nie będziesz daleko.

W poprzedniej ponumerowanej grze otrzymałeś różne wyzwania bojowe, które polegały na eliminowaniu fal wrogów lub silnych wrogów w określonym czasie. Prawdopodobnie będzie to ten sam rodzaj konfiguracji tutaj. Będziesz mógł wziąć w nim udział tylko wtedy, gdy kupiłeś Przepustkę na dodatki i pobrałeś najnowszą aktualizację.

Więcej bitew wyzwań zostanie dodanych w fali 3, która ma się ukazać przed 30 kwietnia 2023 roku.

Stroje kąpielowe

To JRPG, więc oczywiście nadchodzą kostiumy kąpielowe. W Xenoblade Chronicles 3 otrzymasz je jako nagrody za ukończenie bitew wyzwań. Każda postać otrzymuje dwa kostiumy kąpielowe — jeden w standardowym kolorze, a drugi w alternatywnym.

Oznacza to, że do odblokowania jest 12 strojów kąpielowych.

Stroje kąpielowe Xenoblade 3
Zdjęcie: Nintendo / Monolith Soft

Nowy bohater obrońcy

Ino, bohater Noponic, będzie bohaterem, którego można zrekrutować, jeśli posiadasz przepustkę rozszerzającą. Jest klasą Obrońcy, ale ma jeszcze kilka dziwactw, które wyróżniają ją jako Bohatera.

Używając swoich butli Inoswap i HD Ether Cylinders+, może zdobywać nowe umiejętności i zdolności, a także je aktualizować. Mówi jak nopon, stara się zachowywać całkiem normalnie i jest sztucznym ostrzem. Plotka głosi, że została stworzona przez „Wielkiego Nopona”. Hmmmm.

Szczegóły dotyczące rekrutacji Ino nie zostały jeszcze udostępnione, ale damy Ci znać, gdy się dowiemy.

Poinformujemy Cię, gdy tylko dowiemy się, kiedy pojawi się Xenoblade Chronicles 3 Wave 2. Czy wrócisz do Aionios w tym tygodniu? Daj nam znać!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/10/heres-whats-coming-in-xenoblade-chronicles-3-expansion-pass-wave-2