Ostatni rozdział Assassin’s Creed Valhalla, ostatnia aktualizacja, już dostępna


Assassin’s Creed Valhalla’s ostateczna aktualizacja narracji, The Last Chapter, jest już dostępna dla wszystkich graczy Xbox One i Xbox Series X|S. Teraz, gdy Eivor zawarł sojusze i umocnił swój klan, nadszedł czas, aby pogodzili swoje wizje Odyna. Podczas tej darmowej, ostatecznej podróży Eivor ponownie połączy się ze starymi przyjaciółmi i wrogami, kończąc swoją historię. Gracze mogą również rozpocząć nową misję Wspólna historia, która przedstawia Eivorowi mentora Basima, Roshana (głos użyczyła nagrodzona Emmy aktorka Shohreh Aghdashloo).

Ostatni rozdział rozpoczyna się w ramach aktualizacji 1.6.2, która wprowadza do gry wiele nowych funkcji Assassin’s Creed Valhalla, w tym opcję, aby zawsze mieć kaptur, niezależnie od aktywności. Cotygodniowy darmowy przedmiot premium będzie teraz oferowany również w sklepie Animusa, który będzie również oferował cotygodniową rotację wszystkich nielicencjonowanych przedmiotów kosmetycznych premium. Skoro już jesteśmy przy temacie przedmiotów kosmetycznych, nagrody festiwalowe będą teraz oferowane do sprzedaży u wszystkich kupców w całej Anglii dla tych, którzy ukończyli zadanie „Pierwsza noc Samhain” w ramach wątku Glowecestrescire. Przedmioty festiwalowe można kupić za srebro. Wreszcie, aktualizacja 1.6.2 dodaje szereg poprawek błędów, aby zapewnić płynniejsze działanie wszystkim graczom.

Historia Eivora dobiegła końca, ale to nie oznacza, że ​​spędzasz z nią czas Assassin’s Creed Valhalla musi. Koniecznie sprawdź Walhalli zawartość popremierowa w sklepie Microsoft Store, w tym Gniew druidów, Oblężenie Paryża, Świt Ragnaröku, Zapomniana sagai nie tylko, zanim zobaczysz Eivora w Ostatnim rozdziale.

Kompletna edycja Assassin's Creed® Valhalla

Xbox Live

Kompletna edycja Assassin’s Creed® Valhalla

UBISOFT


661

139,99 USD

Zawiera grę podstawową, przepustkę sezonową, pakiet Ultimate Cosmetics oraz dodatek Dawn of Ragnarök! W grze Assassin’s Creed® Valhalla jesteś Eivorem, zaciekłym wikingiem, wychowanym na opowieściach o bitwach i chwale. Eksploruj tajemniczy i piękny otwarty świat osadzony na brutalnym tle ciemnych wieków Anglii. Najeżdżaj wrogów, rozwijaj swoją osadę i buduj swoją siłę polityczną w dążeniu do zdobycia miejsca wśród bogów w Walhalli. – Zawartość przepustki sezonowej obejmuje: rozszerzenia Wrath of the Druids i The Siege of Paris. – Ultimate Pack zawiera pakiet berserkera (zestaw sprzętu, pakiet osadniczy i pakiet longship). – Dodatek Dawn of Ragnarök: Przyjmij swoje przeznaczenie jako nordycki bóg Odyn i dokończ swoją sagę.

Assassin's Creed® Valhalla Ragnarök Edition

Xbox Live

Assassin’s Creed® Valhalla Ragnarök Edition

UBISOFT


512

99,99 $

Zawiera grę i epickie rozszerzenie Dawn of Ragnarök! W grze Assassin’s Creed® Valhalla jesteś Eivorem, zaciekłym wikingiem, wychowanym na opowieściach o bitwach i chwale. Eksploruj tajemniczy i piękny otwarty świat osadzony na brutalnym tle ciemnych wieków Anglii. Najeżdżaj wrogów, rozwijaj swoją osadę i buduj swoją siłę polityczną w dążeniu do zdobycia miejsca wśród bogów w Walhalli. W Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök, najbardziej ambitnym dodatku w historii serii, Eivor musi przyjąć swoje przeznaczenie jako Odyn, nordycki bóg bitwy i mądrości. Uwolnij nowe boskie moce, wyruszając na desperacką wyprawę przez zapierający dech w piersiach świat. Ukończ legendarną sagę Wikingów i uratuj swojego syna w obliczu zagłady bogów.

Edycja Deluxe Assassin's Creed® Valhalla

Xbox Live

Edycja Deluxe Assassin’s Creed® Valhalla

UBISOFT


2152

79,99 USD

Zawiera grę i Pakiet Ultimate, który zawiera Pakiet wyposażenia Berserkera, Pakiet osadniczy Berserkera, Pakiet Longship berserkera i wiele więcej! Zostań Eivorem, legendarnym wojownikiem Wikingów wychowanym na opowieściach o bitwach i chwale. Najeżdżaj wrogów, rozwijaj swoją osadę i buduj swoją władzę polityczną w dynamicznym otwartym świecie. Zasiaj strach w sercach wrogów dzięki elementom kosmetycznym Ultimate Pack, w tym: – Pakiet wyposażenia berserkera: Brodaty topór, nowa skórka Kruka, dziki wierzchowiec Hati Wolf i nie tylko. – Pakiet Berserker Longship: majestatyczny Longship z unikalnym galionem i żaglami. – The Berserker Settlement Pack: nowe sposoby dostosowywania osady w Anglii. – Zestaw run do ostrzenia broni lub ulepszania sprzętu. Zawiera Forgotten Saga, BEZPŁATNY nowy tryb gry rogue-lite dla wszystkich graczy Assassin’s Creed® Valhalla. Ta gra wykorzystuje technologię Smart Delivery, umożliwiając dostęp zarówno do tytułu na konsolę Xbox One, jak i tytułu na konsolę Xbox Series X|S.

Assassin's Creed® Valhalla

Xbox Live

Assassin’s Creed® Valhalla

UBISOFT


646

59,99 USD

Ta gra wykorzystuje Smart Delivery, umożliwiając dostęp zarówno do tytułu Xbox One, jak i tytułu Xbox Series X|S Stwórz własną legendę Wikingów przy 60 klatkach na sekundę i w rozdzielczości 4K na Xbox Series X. Zostań Eivorem, legendarnym wojownikiem Wikingów. Eksploruj mroczne wieki Anglii, najeżdżając wrogów, rozwijając osadę i budując polityczną siłę w dążeniu do zdobycia miejsca pośród bogów w Walhalli. – Prowadź epickie najazdy Wikingów na saksońskie wojska i fortece. – Przeżyj ponownie brutalny styl walki Wikingów, dzierżąc podwójną potężną broń. – Zmierz się z najbardziej zróżnicowaną kolekcją wrogów w historii Assassin’s Creed. – Kształtuj rozwój swojej postaci i osady swojego klanu z każdym dokonanym wyborem. – Eksploruj otwarty świat Dark Age, od surowych wybrzeży Norwegii po piękne królestwa Anglii.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/12/05/assassins-creed-valhalla-last-chapter-update/