Ostateczny zwiastun filmu Super Mario Bros. przygotowuje scenę dla przygody


Niecały miesiąc pozostał do kinowej premiery Film Super Mario Bros, Nintendo, Illumination i Universal opublikowali ostatni zwiastun, aby spróbować przyciągnąć uwagę potencjalnych widzów. Ostateczny zwiastun pojawił się w formie transmisji na żywo z Nintendo Direct z udziałem głównej obsady (m.in. .

Zwiastun daje nam bardziej dogłębne spojrzenie na sekwencje Mario Kart, które mają miejsce na kultowym torze Rainbow Road. Po drodze otrzymujemy easter eggi, w tym sekwencje side-scrollingu, skróty w torach Mario Kart, a nawet nawiązania do Bob-omb Battlefield i Tostarena. Zbiegając się z wydaniem tego nowego zwiastuna (który można zobaczyć poniżej), otrzymaliśmy nowe streszczenie Film Super Mario Bros.

Oparty na świecie gier Mario firmy Nintendo, film zaprasza widzów do tętniącego życiem, ekscytującego nowego wszechświata, jakiego nie stworzono wcześniej w pełnej akcji, żywiołowej kinowej komedii.

Podczas pracy pod ziemią przy naprawie wodociągu brooklyński hydraulik Mario (Chris Pratt; Świat jurajski I Film lego franczyzy) i brata Luigiego (Charlie Day; W Filadelfii zawsze jest słonecznie) są transportowani tajemniczą rurą i wędrują do magicznego nowego świata. Ale kiedy bracia zostają rozdzieleni, Mario wyrusza na epicką misję odnalezienia Luigiego.

Z pomocą Ropucha mieszkającego w Królestwie Grzybów (Keegan-Michael Key; Król Lew) i trochę szkolenia od silnej woli władczyni Królestwa Grzybów, Księżniczki Peach (Anya Taylor-Joy; Gambit Królowej), Mario korzysta z własnej mocy.

Film Super Mario Bros. zawiera niezwykłą komediową obsadę, w tym Jacka Blacka (Jumanji filmy) jako Bowser, Seth Rogen (Sąsiedzi franczyza) jako Donkey Kong, Fred Armisen (Portlandia, Sobotni wieczór na żywo) jako Cranky Kong, Kevin Michael Richardson (Amerykański tata!, Członek rodziny) jako Kamek i Sebastian Maniscalco (Zielona Książka) jako Spike, a także specjalny głos Charlesa Martineta, który podkłada głos postaciom Mario i Luigiego w grach Super Mario od ponad 30 lat.

Film wyreżyserowali Aaron Horvath i Michael Jelenic (współpracownicy przy Młodzi Tytani startują!, Młodzi Tytani startują! Do filmów) na podstawie scenariusza Matthew Fogela (Minionki: Przebudzenie Gru, LEGO Przygoda 2: Część druga).

Film Super Mario Bros zadebiutuje w kinach 5 kwietnia. Bilety są już dostępne pod tym linkiem.Źródło : https://www.gameinformer.com/2023/03/09/final-super-mario-bros-movie-trailer-sets-the-stage-for-the-adventure