Osiągnięcia Epic Games pojawią się w przyszłym tygodniu


Przygotuj się, łowcy osiągnięć! Epic Games wprowadza w tym tygodniu swój program osiągnięć w kilku grach dostępnych w Epic Game Store. Nazywany epickimi osiągnięciami system ten pobiera znane części z innych platform i łączy je ze sobą.

Osiągnięcia Epic są trochę połączeniem tego, co Xbox i PlayStation mają do swoich cyfrowych nagród. Każda gra ma łącznie 1000 PD, które możesz zdobyć, grając, a kolejne są przyznawane po ukończeniu. Każde osiągnięcie daje określoną liczbę PD, a ta ilość decyduje o rankingu nagrody. Oto podział:

  • Brąz = 5-45 XP
  • Srebro = 50-95 PD
  • Złoto = 100-200 PD
  • Platyna = 250 PD

Zdobycie 1000 PD w grze zapewni Ci upragnione osiągnięcie Platynowe, które doda dodatkowe 250 PD do Twojego profilu Epic Games. Zdobyte doświadczenie przekłada się na system poziomowania profili, podobny do tego, co Sony robi z trofeami PlayStation. Nie ma słowa na temat tego, czy którekolwiek z tych osiągnięć lub poziomów zapewnia jakiekolwiek korzyści związane z zawartością w grze, rabatami w grach lub uznaniem poza prawami do chwalenia się między przyjaciółmi, ale fajnie jest umieścić je w programie uruchamiającym Epic Games.

Epickie osiągnięcia zaczną się pojawiać w przyszłym tygodniu na solidnej liście gier pierwszej rundy, w tym Kena: Bridge of Spirits, Hades, Alan Wake Remastered, Rocket League, Pillars of Eternity, Zombie Army 4 i nie tylko. Epic twierdzi, że „pracuje nad udostępnieniem tych narzędzi większej liczbie programistów, więc możesz spodziewać się, że jeszcze w tym roku Epic Achievementy pojawią się w twoich ulubionych grach”. Należy również zauważyć, że chociaż firma Epic udostępniła narzędzia do „osiągnięć programistów” w tytułach Epic Store, nie zostaną one automatycznie przeniesione do tego nowego systemu. Deweloperzy będą jednak mogli wziąć te osiągnięcia i przełożyć je na nową wersję Epic.


Czy jesteś gotowy, aby zacząć budować swoje poziomy osiągnięć w Epic Games? Jakie gry, jak masz nadzieję, otrzymają te nagrody w następnej kolejności? Czy to dziwne, że Fortnite nie jest częścią początkowej listy gier? Daj nam znać w komentarzach!Source : https://www.gameinformer.com/2021/10/04/epic-games-achievements-launch-next-week