Legend of Zelda: harmonogram przed premierą Tears of the Kingdom

Rozszerzony segment o Legend of Zelda przed premierą Tears of the Kingdom

W tym tygodniu na All Things Nintendo porozmawiamy o kanonicznym harmonogramie serii Legend of Zelda w przygotowaniu do premiery Tears of the Kingdom w przyszłym tygodniu. Ale najpierw Brian i Kyle dzielą się najnowszymi informacjami ze świata Nintendo.

Podcast All Things Nintendo

All Things Nintendo to cotygodniowy podcast, w którym Brian i różni goście omawiają wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia od najbardziej rozpoznawalnej nazwy w branży. Co tydzień będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte klejnoty w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. Nowy odcinek pojawia się w każdy piątek!

Jeśli chcesz śledzić Briana w mediach społecznościowych, możesz to zrobić na jego Instagramie @BrianPShea. Możesz śledzić Kyle’a na Twitterze: @KyleMHilliard.

Pamiętaj, aby zasubskrybować All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastów. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts i YouTube.

Aktualności ze świata Nintendo

  • Film Super Mario Bros. przekracza 1 miliard dolarów – Film Super Mario Bros. z 1993 roku przekroczył 1 miliard dolarów w dochodach ze sprzedaży biletów.
  • Film Mario opublikowany na Twitterze – Nintendo opublikowało krótki film Mario na swoim koncie Twitter.
  • Wersja Marvel’s Midnight Suns Switch została anulowana – Wersja gry Marvel’s Midnight Suns na Switcha została anulowana.
  • CMA sugeruje, że Switch nie może uruchomić Call of Duty – Brytyjska Competition and Markets Authority (CMA) sugeruje, że Nintendo Switch może mieć problemy z uruchomieniem gry Call of Duty z powodu ograniczeń technicznych.
  • Ogłoszono Super Mega Baseball 4 – Studio Metalhead Software ogłosiło czwartą część swojej popularnej serii baseballowej, Super Mega Baseball 4.

Oś czasu Zeldy do tego punktu

Jeśli chcesz poznać historię gier z serii Legend of Zelda, zobacz naszą oś czasu Zeldy do tego punktu.

Kontakt z All Things Nintendo

Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, wysyłając wiadomość do Briana na Instagramie (@BrianPShea) lub dołączając do oficjalnego Informator gier Serwer Discorda. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gier Kanał na Twitchu. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Przestrzenie społeczności”.

Źródło:

https://www.gameinformer.com/2023/05/05/the-zelda-timeline-to-this-point-all-things-nintendo.