Ogromny wyciek GTA 6 ujawnia zrzuty ekranu i wczesne nagraniaOgromna skarbnica zasobów Grand Theft Auto VI, w tym nagrania przed wersją alfa i wiele zrzutów ekranu, została opublikowana na publicznych forach wczesnym rankiem w niedzielę.

Zasoby zostały podobno zabrane z serwerów Rockstar przez jednego hakera, który nazywa się „teapotuberhacker”, który twierdzi również, że ma „kod źródłowy i zasoby GTA 5 i 6”, a także „testową wersję GTA 6”.

Filmy zawierają materiał filmowy przedstawiający bohaterkę spacerującą po klubie ze striptizem – który byłby pierwszym w serii – a także męską postać strzelającą, co wygląda na AK-47, w przejeżdżających samochodach policyjnych. W innym filmie widać, jak obie postacie pracują razem, gdy obrabują knajpę.

Przecieki po raz pierwszy pojawiły się na GTAForums, z udziałem hakera rzekomo przeszukując kod źródłowy na wszystko, czego poprosili inni członkowie. Na przykład jednym z wniosków było odniesienie do toczącej się sprawy sądowej dotyczącej Take-Two, z wnioskiem rzekomo dokonane przez jednego z oskarżonych w tym wypadku.

Po tym, jak wiadomości rozeszły się w mediach społecznościowych, haker zaktualizował swój oryginalny post, polecając wszystkim pracownikom Rockstar lub Take-Two Interactive skontaktowanie się z nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej, ponieważ „chciali wynegocjować umowę”.

Rockstar potwierdził, że Grand Theft Auto VI jest aktywnie rozwijany w lutym, pod koniec wpisu na blogu na oficjalnej stronie internetowej firmy. Ani Rockstar, ani Take-Two nie skomentowali oficjalnie przecieku w chwili pisania tego tekstu.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.

Źródło : https://www.gamespot.com/articles/massive-gta-6-leak-unveils-screenshots-and-early-footage/1100-6507625/?ftag=CAD-01-10abi2f