Ogromny otwarty świat Dying Light 2 Pozostań człowiekiem


4 lutego 2022 jest coraz bliżej, a teraz jest najlepszy czas, aby wskoczyć do The City i dowiedzieć się trochę więcej o dużym otwartym świecie Dying Light 2 Pozostań człowiekiem. Villedor jest pełen tajemnic, wspomnień i skomplikowanych postaci, a dzisiaj przyjrzymy się bliżej, gdzie znaleźć niektóre z nich i jak przywrócić Miasto do życia.

Zanim nastąpiła apokalipsa, Villedor było pięknym, nowoczesnym miejscem. Te czasy już minęły, ale wciąż znajdziesz elementy przywracające dawną świetność. Wiele z nich, jak stacje metra, wieże telewizyjne czy tory kolejowe, nie działa już w znany nam sposób. Zamiast tego ludzie dostosowali te miejsca do swoich aktualnych potrzeb, zamieniając je w bazy lub drogi ucieczki. Kiedy więc przyjrzysz się infrastrukturze Miasta z odrobiną kreatywności, możesz zobaczyć, jak ta nowa rzeczywistość zmieniła znaczenie otaczających Cię miejsc, zastępując ich stare funkcje nowymi.

I to nie tylko budynki, które ludzie adaptują. Aby odzyskać to poczucie normalności, starają się również odtworzyć styl życia, który znali. Rozejrzyj się wokół, a znajdziesz osobę, która próbuje przywrócić aplikacje randkowe bez żadnej technologii, śpiewaczkę operową próbującą odnaleźć się w gruzach i wiele innych wyjątkowych ludzi. A jeśli zagłębisz się jeszcze głębiej… możesz odkryć oryginalne elementy, które pokażą Ci, jak kiedyś był Villedor. Po całym mieście rozsiane są stare papiery, akta, książki i osobiste listy, które czekają, abyś opowiedział ci jego emocjonalną historię.

Ale to już przeszłość i chociaż zawsze dobrze jest o tym wiedzieć, głównym celem powinna być przyszłość. Podczas podróży będziesz w stanie przywrócić część starego blasku Villedor; a twoje wybory nie tylko określą jego krajobraz, ale także funkcjonalność. Jeśli naprawisz stare podstacje elektryczne w mieście, łatwiej będzie ci nawigować — dzięki światłom w sklepach i otworom wentylacyjnym — i walczyć, ponieważ pułapki elektryczne znów będą działać. Następnie możesz przekazać obszar frakcji, Strażnikom Pokoju lub Ocalałym, i obserwować, jak zamieniają ruiny na dachach w obiekty, takie jak szkoły, farmy i warsztaty. Ponieważ każda frakcja ma własne cele i estetykę, ta decyzja będzie aktywnie kształtować panoramę Miasta.

Zamierające światło 2

Nie martw się, jeśli wydaje się to skomplikowane, mamy Cię. W rozległym otwartym świecie Dying Light 2 Pozostań człowiekiem, spotkasz mnóstwo postaci, które pomogą Ci lepiej to zrozumieć, rozwiać wątpliwości, a nawet zdradzić niektóre z tajemnic Miasta. Jeśli potrzebujesz wskazówek, szukaj ich w ciągu dnia. Nocą będą czekać na świt, snując opowieści przy ogniskach, śpiewając piosenki i organizując uliczne teatry. I oczywiście twoje bohaterskie przygody spotykają wiele uszu, więc kiedy zatrzymasz się na chwilę i posłuchasz, zdziwisz się, jak znajome mogą wydawać się ich opowieści.

Odkrywając ulice Miasta, będziesz także odkrywać jego dźwięki. Nasza interaktywna muzyka będzie Ci towarzyszyć przez całą podróż, dostosowując się do tego, co robisz i dokąd zmierzasz. Twoje umiejętności bojowe, wrogowie i ruchy parkour będą decydować o ścieżce dźwiękowej, którą usłyszysz. Zachęci cię to do większego wysiłku i kontynuowania zarówno podczas parkouru, jak i walki. Biegaj po dachach, używając ruchów, których się nauczyłeś, a na pewno zauważysz, że twój flow przekłada się na muzykę. Czy potrafisz nadążyć za tempem i uzyskać najbardziej intensywną ścieżkę dźwiękową do parkouringu w historii? Wkrótce się dowiesz. Co więcej, frakcje, które możesz wspierać, i postacie, które spotkasz, również mają swoje własne motywy, więc będziesz mieć moc wpływania na to, co słyszysz nie tylko lokalnie, ale także globalnie.

Zamierające światło 2

Teraz niespodzianka, którą zachowaliśmy na koniec. Jak już wiesz, mamy kilku niesamowitych ludzi, którzy pomagają nam tworzyć Dying Light 2 Pozostań człowiekiem naprawdę niezapomniane przeżycie. Dziś chcielibyśmy Wam przedstawić jedną z nich, choć większość z Was prawdopodobnie już ją zna. Czekaj na to…

Rosario Dawson dołącza do świata Dying Light 2 Pozostań człowiekiem jako Lawan! Poznasz ją jako prawdziwą wojowniczkę, prawdopodobnie jedną z najsilniejszych w Mieście. Złożona, uparta i bezlitosna, może stać się jednym z twoich najcenniejszych sojuszników, więc nie denerwuj jej. To, co dzieje się z tymi, którzy to robią, nie jest tak naprawdę przyjemne. Intead, zdobądź jej zaufanie, a pokaże ci, że prawdziwą przyjaźń można znaleźć nawet w mieście pełnym potworów.

Zamierające światło 2

Sprawdź nasze kanały i zamów w przedsprzedaży Dying Light 2 Pozostań człowiekiem teraz dołączy do Rosario Dawson jako Lawan w The City 4 lutego 2022 roku! Do tego czasu będziemy publikować kolejne aktualizacje dotyczące gry, więc nie przegap ich, jeśli chcesz być przygotowany na to, co znajdziesz w naszym postapokaliptycznym świecie.

Zamierające światło 2

Xbox Live

Zamierające światło 2

Techland

59,99 USD

Ulepsz swoje wrażenia dzięki inteligentnej dostawie. Kup grę raz, aby zagrać w nią na Xbox One i uzyskać jej zoptymalizowaną wersję dla Xbox Series X | S Zamów Edycję Standardową w przedsprzedaży, aby otrzymać ekskluzywne przedmioty: – Strój „Przeładuj” – Skórkę broni „Przeładuj” – Skórkę paralotni „Przeładuj” Ponad dwadzieścia lat temu w Harran walczyliśmy z wirusem — i przegraliśmy. Teraz znowu przegrywamy. Miasto, jedna z ostatnich dużych osad ludzkich, jest rozdarte konfliktami. Cywilizacja wróciła do średniowiecza. A jednak wciąż mamy nadzieję. Jesteś wędrowcem, który może zmienić los Miasta. Ale twoje wyjątkowe zdolności mają swoją cenę. Nawiedzany przez wspomnienia, których nie możesz rozszyfrować, wyruszasz, by poznać prawdę… i znaleźć się w strefie walki. Doskonal swoje umiejętności, aby pokonać wrogów i zdobyć sojuszników, będziesz potrzebować zarówno pięści, jak i sprytu. Odkryj mroczne tajemnice kryjące się za posiadaczami władzy, wybierz strony i zdecyduj o swoim przeznaczeniu. Ale gdziekolwiek zaprowadzą cię twoje działania, jest jedna rzecz, której nigdy nie zapomnisz – pozostań człowiekiem. OGROMNY OTWARTY ŚWIAT Weź udział w życiu miasta pogrążonego w nowej mrocznej epoce. Odkrywaj różne ścieżki i ukryte przejścia, eksplorując liczne poziomy i lokalizacje. KREATYWNA I BRUTALNA WALKA Wykorzystaj swoje umiejętności parkour, aby przechylić szalę zwycięstwa nawet w najbardziej brutalnym starciu. Sprytne myślenie, pułapki i kreatywna broń będą twoimi najlepszymi przyjaciółmi. CYKL DZIEŃ I NOC Poczekaj na noc, aby zapuścić się w ciemne kryjówki Zarażonych. Światło słoneczne trzyma ich na dystans, ale gdy już zniknie, potwory rozpoczynają polowanie, pozostawiając ich legowiska do eksploracji. WYBORY I KONSEKWENCJE Kształtuj przyszłość Miasta swoimi działaniami i obserwuj, jak się zmienia. Ustal równowagę sił, dokonując wyborów w narastającym konflikcie i twórz własne doświadczenie. ROZGRYWKA W WSPÓŁPRACY DLA 2-4 GRACZY Graj w trybie współpracy dla maksymalnie czterech graczy. Hostuj własne gry lub dołącz do innych i zobacz, jak ich wybory rozegrały się inaczej niż Twoje.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/09/30/the-vast-open-world-of-dying-light-2-stay-human/