Ogromna zniżka na Xbox Game Pass Ultimate

Nie przegap tej wspaniałej oferty Xbox Game Pass

Cena subskrypcji Xbox Game Pass wzrasta do 16,99 USD miesięcznie za subskrypcję Ultimate. To sprawia, że ​​dzisiejsza oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna, ponieważ możesz otrzymać trzymiesięczną subskrypcję Xbox Game Pass za jedyne 31,49 USD (w porównaniu do 50,97 USD w przypadku płatności miesięcznych). W praktyce daje to kwotę około 10,49 USD miesięcznie za dostęp do jednej z najbardziej kompleksowych usług subskrypcji gier, obejmującej nawet tak znane tytuły, jak Starfield firmy Bethesda (dostępne w ramach Game Pass od 1 września). Biorąc pod uwagę duży popyt, zalecamy szybkie działanie, aby skorzystać z tej oferty, zanim zniknie.

Jak uniknąć wzrostu ceny Xbox Game Pass

Tak, cena Xbox Game Pass ostatnio wzrosła, ale to nie powstrzymuje nas od poszukiwania najlepszej możliwej oferty na tę usługę. Game Pass Ultimate, plan all-inclusive, odnotował podwyżkę o 2 dolary, osiągając 16,99 dolarów miesięcznie. Tymczasem standardowa subskrypcja Xbox Game Pass wzrosła o 1 dolara, osiągając 10,99 dolara miesięcznie. Nowe ceny oficjalnie weszły w życie 6 lipca dla nowicjuszy i od 13 sierpnia dla tych, którzy są już w rodzinie Game Pass.

Dzięki umowie, o której wspomnieliśmy powyżej, oznacza to, że faktycznie zyskujesz wszystkie korzyści Game Pass Ultimate za mniej niż koszt samej subskrypcji Xbox Game Pass. Obejmuje to dostęp do gier online dla wielu graczy, EA Play, PC Game Pass i wiele innych korzyści.

Jak uniknąć tego wzrostu cen jak najdłużej

Jest też sposób, aby jak najdłużej uniknąć tej podwyżki, a nowa oferta czyni ją jeszcze atrakcyjniejszą. Obecnie zalecamy zabezpieczenie aktualnej subskrypcji na tak długo, jak to możliwe. Możesz zgromadzić maksymalnie 36 miesięcy Game Pass, co oznacza, że ​​masz możliwość kumulowania 3-miesięcznych subskrypcji aż do 12 razy.

Przyznajmy, że takie podejście może obciążyć Twój portfel i wynieść łącznie 377,88 USD, jeśli kupisz kody na 3 miesiące w ramach oferty wspomnianej powyżej. Jeśli jednak porównasz to z nowym kosztem Game Pass Ultimate na 36 miesięcy wynoszącym 16,99 USD miesięcznie, czyli łącznie 611,64 USD, zdasz sobie sprawę, że zaoszczędzisz aż 233,76 USD na subskrypcji przez następne trzy lata.

Jest to również przykład maksymalnych możliwych oszczędności, ponieważ wielu z nas raczej nie będzie miało 400 dolarów do wydania od razu na Game Pass. Ale nadal warto to rozważyć i możesz nawet kupić kody na 12 miesięcy za 125,96 USD (w porównaniu do 203,88 USD rocznie), jeśli nie chcesz wydawać wszystkiego na raz na trzy lata Game Pass.

Źródło: www.ign.com