Ogromna wyprzedaż na Green Man Gaming z okazji japońskiego Złotego Tygodnia! Świetne oferty na gry RPG Square Enix.

W tym tygodniu Green Man Gaming organizuje masową wyprzedaż z okazji japońskiego festiwalu Golden Week. Chociaż gry wielu wydawców są w promocji, najlepsze oferty dotyczą gier RPG firmy Square Enix, w tym wielu najlepszych wydań tej firmy w ostatnim czasie.

Najlepsze oferty dla fanów Square Enix

Dwie najlepsze oferty dotyczą Final Fantasy VII Remake Intergrade i Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, obie z 60% zniżką dla członków GMG XP. Final Fantasy VII Remake to pierwsza część planowanej trylogii remake’ów Final Fantasy VII, która na nowo przedstawia postacie i fabułę turowej gry RPG z 1997 roku na PS1 w trójwymiarowej grze RPG akcji, integrując jednocześnie wiele postaci, wydarzeń i historii z gry wiele spin-offów FFVII wydanych po oryginalnej grze.

Wersję na PC można kupić za jedyne 28 dolarów (wcześniej 70 dolarów) od GMG. Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion to remaster oryginału na PSP i prequel zarówno oryginalnej trylogii FFVII, jak i trylogii FFVII Remake. Chociaż Reunion nie jest częścią trylogii remake’u FFVII, ulepsza rozgrywkę i grafikę Crisis Core, aby była bliższa remake’owi i Rebirth FFVII.

Reunion zawiera tę samą obsadę głosową, co trylogia Remake, dzięki czemu jest jeszcze bardziej spójna z nową wersją FFVII. Można go kupić za jedyne 20 dolarów (było 60 dolarów) w GMG.

Pamiętaj, że aby skorzystać z 60% rabatu, musisz być członkiem GMG XP. Dołączenie do GMG XP jest bezpłatne, ale odblokowanie dodatkowych oszczędności wymaga wydania co najmniej 1 dolara. W przeciwnym razie zniżka na obie gry wynosi tylko 50% – co nadal jest bardzo dobrą ofertą. Alternatywną opcją jest Humble Bundle, które oferuje obie gry z 50% zniżką, a część zakupów trafia na cele charytatywne.

Inne oferty Złotego Tygodnia

Final Fantasy VII Remake i Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion warto kupić, jeśli planujesz zagrać w drugą część trylogii remake’owej, Final Fantasy VII Rebirth. Final Fantasy VII Rebirth jest obecnie dostępne wyłącznie na PS5, ale oczekuje się, że wersja na PC pojawi się w najbliższej przyszłości.

Podczas gdy rabaty na Final Fantasy VII są główną atrakcją sprzedaży GMG w Złotym Tygodniu, dostępnych jest wiele innych świetnych ofert od Square Enix, w tym duże obniżki cen na resztę serii Final Fantasy. Możesz zdobyć wersje komputerowe niemal każdej głównej części i wielu spin-offów, takich jak Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin i World of Final Fantasy.

Po raz kolejny ceny GMG są najniższe dla członków XP. Wiele gier jest również dostępnych w Humble Bundle po cenach podobnych do rabatów oferowanych przez GMG w przypadku gier innych niż XP.

Więcej ofert dla fanów Square Enix

Oczywiście Square Enix robi znacznie więcej niż tylko Final Fantasy, a wiele innych flagowych marek wydawcy jest objętych wyprzedażą GMG. Możesz kupić wersje komputerowe ulubionych gier RPG, takich jak Octopath Traveler II, Dragon Quest XI S: Definitive Edition, Chrono Trigger i Nier: Automata, z dużymi rabatami, a także wybrane pozycje z mniejszych serii, takich jak Mana, Star Ocean i wiele innych.

Wyprzedaż to także świetna okazja, aby kupić mniejsze, eksperymentalne gry wydawcy, takie jak Dungeon Encounters, Harvestella i Paranormasight. Spójrz na poniższą listę, aby zapoznać się z najlepszymi ofertami Złotego Tygodnia Square Enix w GMG i Humble.

A jeśli nadal masz ochotę na więcej ofert Złotego Tygodnia, koniecznie sprawdź zniżki u innych japońskich wydawców, takich jak Capcom, NIS America, Koei Tecmo i Bandai Namco. Podobnie jak w przypadku ofert Final Fantasy, członkowie XP otrzymują najlepsze ceny, ale nawet członkowie niebędący członkami XP mogą zaoszczędzić niezłą sumę na wszystkich tych grach. A jeśli wolisz Humble Bundle, większość z nich również jest tam przeceniona.

Źródło: www.gamespot.com